Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біленко
Додано 10 тра 2021

Біленко

@dailykek
Кількість підписників: 410
Фото: 1,510
Відео: 215
Посилання: 1,030
Опис:
Бойовий медик в батальйоні Вовки Да Вінчі. Люблячий чоловік. Активний киянин. NAEMT TCCC CMC. https://bilenko.me/
Джерело

Біленко | Битва за Київ тривала трохи більше місяця, після цього Київ знаходився...

Логотип телеграм спільноти - Біленко 🇺🇦 Біленко @dailykek
11 000 Охват/переглядів 2022-11-06 16:47 Повідомлення №2851
Битва за Київ тривала трохи більше місяця, після цього Київ знаходився у відносній безпеці. Наскільки взагалі може бути безпечно у війні з рф. Зима майже прийшла. У Києва було півроку підготовки. Що зробив Київ? Що зробили КМР та КМДА, військова адміністрація?Нічого. Звідусіль бачу зараз заклики «подбай про себе сам».Влада перекладає всю відповідальність на киян. Вибачте, але ми з 24 дбаємо про себе самі, і нічого не очікуємо від міста.Я подбав про себе настільки, наскільки можу: у нас є спальники, є їжа, яку можна довго зберігати. Я економлю електроенергію, щоб хоч колись було світло. Але є речі, які я не можу зробити, задля яких я сплачую податки. Речі, за які отримують зарплату чиновники, які обіцяли депутати. Я впевнений, що не буде ніяких пунктів обігріву, а якщо будуть, то такі, що туди краще не йти. Так само немає ніяких бомбосховищ, всі укриття — це ушатані підвали, в яких жахливо і небезпечно.Півроку «все під контролем», а як температура поповзла до нуля — паніка від мера.Що це таке? Це гірше за всі російські ІПСО. Нахіба ти мер?Кияни переживуть цю зиму. Не всі, бо кожну зиму хтось помирає: ви, напевно, не в курсі, але пункти обігріву Кличко ігнорує не перший рік. Але більшість переживе зиму. Впевнений, що в разі жопи президент та кабмін витягнуть Київ, знайдуть і генератори, і обігрівачі, і гроші. Але я не зрозумів, навіщо існує КМР та КМДА. Ці люди не підготували Київ до зими. Ці люди не підготували бомбосховища. Ці люди запропонували відра замість туалетів в шкільних укриттях. Я навіть не обурений, я просто не очікую від них ніяких адекватних дій. Вони будуть брехати, красти, імітувати діяльність. Але не вирішувати проблеми. Це — ціна байдужості, яку кияни продемонстрували на виборах.