Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k
Додано 06 січ 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Кількість підписників: 983
Фото: 5
Посилання: 197
Опис:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Джерело

daily rozho)))k | Парадокс автосервісівЧому так складно знайти хороше СТО? Чому хороші С...

Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 940 Охват/переглядів 2025-12-24 07:24 Повідомлення №311
Парадокс автосервісівЧому так складно знайти хороше СТО? Чому хороші СТО псуються?Сучасні авто невигідно ремонтувати. Загалом, будь-який ремонт робити вже невигідно. Тільки сервісне обслуговування та блокову заміну.Для того щоб розібрати такий складний механізм як автомобіль, вам потрібен досить кваліфікований, навчений співробітник. Для того щоб розбиратися в усьому розмаїтті механізмів всередині механізмів, та вміти полагодити їх, потрібна ще вища кваліфікація. В Т5, на який ви давали гроші, з'їдається олива. Куди вона зникає, не змогли нам відповісти на жодному СТО. То кришка мала тріщину, то в турбіну кидало, то ще щось. Все полагодили — олива все одно зникає. Прийняли це як є, та просто регулярно доливаємо.Так а що ж з СТО? На гараж приходить працювати тямущий працівник. Робить добре, клієнт задоволений. Що відбувається далі? Якщо працівник має трохи клепки, то він піде й відкриє власний гараж. Буде працювати сам, потім знайде толкових помічників. Поки помічники ростуть, наш герой вже буде займатися менеджментом та «архітектурою», умовно роздаючи вказівки менш досвіченим «рукам». Ось в цей момент якість і втрачається — оригінальний майстер вже не бере безпосередньої участі в ремонтах, а умільці йдуть робити своє.Ба більше, СТО просто невигідно робити щось складніше сервісного обслуговування! Тому що для цього потрібні експерти (дорогі, та й вже мають своє СТО), ціна буде високою, люди за це не платитимуть. За той час, поки майстер буде шукати, куди ж зникає олива, можна вже 10 разів зробити ТО або полагодити підвіску. З тієї ж причини ніхто не любить займатися електрикою та дрібними ремонтами — бо це складно, результат не гарантований, а грошей багато не візьмеш.Тут я мав би зауважити — підвищуйте ціну. Але чомусь цього не роблять. Часто майстер може сказати «та то вам дуже дорого буде». АТБ гребе то дорого для мене чи ні? Я хочу полагодити авто, щоб воно мені ще служило. Я плачу гроші, назви ціну. Якщо я знаю що ви добре зробите, то я готовий буду заплатити.Ми вже стільки СТО поміняли. Потрібно чітко вловити момент коли справи стають кепськими та перестрибувати на інше.#автоpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot