Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k
Додано 06 січ 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Кількість підписників: 983
Фото: 5
Посилання: 197
Опис:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Джерело

daily rozho)))k | ‍Ситий та голоднийВ спілкуванні з людьми цивільними відчувається деяка...

Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 740 Охват/переглядів 2025-11-19 07:24 Повідомлення №307
Ситий та голоднийВ спілкуванні з людьми цивільними відчувається деяка тріщина.Кулсторі про те як я шкерюсь по підвалах, мало не гину від рандомного кабу, їду на знайденому ровері в фул екіпі по селу за авто щоб вивезти своїх тіпів бо не хочеться сидіти в траншеї, сиджу по три тижні безвилазно в бліндажі, терплю від арти, виїжджаю на одних дисках, лутаю їжу, воду, бк та майно що залишили попередники, слухаю в радєйку як гинуть побратими у звичайної людини викликають що?Звісно таких історій різного ступеня небезпеки зараз повно. Деколи серед співрозмовників починається гра «хто був у більшій залупі», але я то не дуже люблю.Так от, цивільному ці історії що? Він вже ними ситий по горло тим що є в медіа. Ситий голодного не зрозуміє, у ситого сьогодні найбільша проблема це відвал сраки в клаудфлера, йому не до твоєї жалюгідної хоботні.Влучання шахеда в тиловому місті це звичайно теж очко, але не таке очко як 24/7 перебувати у постійному стресі через очікування що по тобі буде відпрацьовувати вогневий засіб противника.Втім і мені важко адекватно сприйняті піхотні історії. Коли тіпи залітають на характері, а потім просто тиждень терплять не маючи змоги зробити нічого, і врешті якщо пощастить та буде наказ, то виходять, побиті та контужені, а потім ще чекають на евак.Висновків нема. Всі ці історії тут сенсу нема писати, це повсякденність військового, що погіршується з кожним циклом технологічної війни.Навіть 2024 та 2025 це настільки різна війна. Страшно уявити що буде далі (а найближче майбутнє це російська «Баба Яга»), адже ніхто зупинятися не збирається.#війнаpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot