Джерело
daily rozho)))k | Згорів із фастфудуВиріс в 90-их тому на фастфуд грошей не було. Макдак...
2 120 Охват/переглядів
2025-07-04 06:24
Повідомлення №301
Згорів із фастфудуВиріс в 90-их тому на фастфуд грошей не було. Макдаку в мене в місті не було, а хондоги їв один раз, на новий рік. В мене навіть десь збереглось дитяче фото де я це роблю (їм хондог).Тому вихований я в традиціях «нормальної їжі» — перше, друге, компот та десерт, а бургери з кока колою викликають у мене відразу та огиду.Але схоже що решта населення так не думає. Бо я не можу пояснити, чому у всіх містах немає хороших мереж нормальних їдалень з нормальною їжею. Нормальна, як я вже казав це перше — борщ, суп гречаний, друге — пюреха, гречка, котлетка (засуджую), салат овочевий, капусточка, морква, напій — компот, чай, десерт — тортик. Можна розбавити це все діло пиріжком.Ця їжа має бути максимально простою, поживною та «здоровою», наскільки взагалі може бути здоровим публічне харчування. І дешевою. Тому що гречку варять уже багато років, там не треба особливих технологій.І шо у нас є? Пузата Хата! Жирна їжа, черги, а тепер ще й оверпрайс! Нормально похвати в пузатці зараз може встати в 300+₴₴₴! В Києві ще є 2.5 дінерси, там краща їжа, але теж досить дорога! І все! Немає більше мережевих закладів! Салатерія? Здуріли зовсім, миска рис 350₴₴₴! Люди в темі ходять точити пюрешку з котлеткою в їдальні біля закладів освіти або підприємств, коли я мав офіс коло Дмитрівської, то ходив їсти до університету фізкультури. Коли в центрі на володимирській — то в їдальню мін'юсту, там теж було потужно. У Харкові я знаю тільки один такий заклад — це «Пиріжок» в центрі, коло площі великої, більше не знайшов. Також є їдальні при Епіцентрах, Ашанах та Тавріях В, але там по перше дорого, по друге їжу гріють у мікрохвильовках що є смертним гріхом будь-якого закладу харчування.Що нам пропонує ринок? Шавуху, бургери, хотдоги, піцу та інше лайно, джанкфуд що виходить так само швидко як і заходить, не лишаючи по собі ніц корисного.Чому так? У людей немає запиту. А нове покоління виховується батьками змалечку в макдаках та не знає що таке нормальна їжа.Такими темпами скоро будуть живчик пускати по трубах замість води😒#згорівpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot