Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маркетинг та Соцмережі
Додано 14 лип 2024

Маркетинг та Соцмережі

@d_kolomys
Кількість підписників: 7 598
Фото: 833
Відео: 99
Посилання: 468
Опис:
🔹TT блогерський: https://www.tiktok.com/@d.kolomys?_t=8dZvwuTW3ft&_r=1 🔹ТТ експертний: https://www.tiktok.com/@dariya.pro?_t=8dZvctzJz2v&_r=1 🔹Інста: Instagram.com/dariyakolomys 🔹Подкаст: https://open.spotify.com/show/1Al0NNvrYbx1HafucvzTte
Джерело

Маркетинг та Соцмережі | Інсайти з першої моєї справжньої відпустки за рік👇🏻 Справжньої— це дій...

Логотип телеграм спільноти - Маркетинг та Соцмережі Маркетинг та Соцмережі @d_kolomys
2 000 Охват/переглядів 2024-08-28 18:18 Повідомлення №946
Інсайти з першої моєї справжньої відпустки за рік👇🏻 Справжньої— це дійсно без роботи, робочих чатів і тд.😅 Просто дивилась в море і прийшли думки, які раніше не приходили. 💡Тепер планую коротку тижневу відпустку щомісяця і будую робочий графік навколо цього. А раз на рік — відпустку на місяць. Вже бачу, як я це реалізую, і дякую онлайну, що це взагалі можливо. 😅 Бо я як почула, що у мого Влада на його офісній роботі в компанії відпустка всього 18 роб. днів на рік — аж не повірила спочатку! 💡Зрозуміла, які процеси приносять мені вигорання і вирішила виключити їх зі свого життя і роботи, тобто максимально делегувати. І це блін зовсім нелегко! 🥵 Всі радять — «делегуйте», ніби це ізі, але до того, щоб наприклад віддати монтаж повністю монтажеру, я йшла 5 років. І то ще іноді сідаю сама робити відео, як ось цей сьогоднішній reelsЯ справлі люблю робити класний монтаж, але часто це займає кілька днів, в які я не можу робити щось інше, бо просто не залишається часу. Тому делегування — це складний, але важливий крок, до якого ще треба морально дорости.Як кажуть перфекціоністи: «Делегувати — це платити гроші за те, що люди роблять роботу гірше за тебе😂» Тому третій інсайт: 💡 Нафіг перфекціонізм, він надто сильно гальмує від нових звершень. Краще зробити на 3/5 чим не зробити взагалі, бо занадто запарився. Ще вчусь так робити, але в цьому бачу ріст💫Що відгукнулось і заберете собі, в з чим не погоджуєтесь? Буде цікаво обговорити в коментарях👇🏻