Джерело
Маркетинг та Соцмережі | Я очікувала від курсу зовсім іншого і шкодую, що пішла" - таке я отрим...
877 Охват/переглядів
2026-03-30 08:14
Повідомлення №1535
"Я очікувала від курсу зовсім іншого і шкодую, що пішла" - таке я отримала від учениці👀Чесно, коли прочитала перше речення, мене ледь серце не схопило😅Але добре, що я почала читати далі, а не пішла плакати🤣"Я не очікувала, що буде настільки багато інформації, готові стратегії, як заробляти і монетизувати свій TikTok"
Це ті слова заради, яких я і створювала навчання🥹🤍Тільки дуже шкода тих, хто не встигне його пройти, бо я ЗАКРИВАЮ НАВЧАННЯтак, це не опечатка🥲Я згадувала всі свої курси, які колись проходила🙈Це були десятки різних навчань, від 300 грн до 120 000 грн за курс, більшість із яких була вода💧І зараз я усвідомила, як же мені бракувало
одного якісного комплексного навчання, де можна було б отримати практичну інформацію з різних напрямків. Якби тоді у мене була можливість потрапити в таке місце, як Академія, я б побігла 😁 Бо так я провтикала місяці життя на окремі дорогі курси і розчарування після них. Наприклад курс по таргету за 2000$, який я просто пройшла
, досі згадую і трохи жаба жме😅 Плюс був в тому, що я після перегляду уроків зрозуміла, що не буду таргетологом, але блін, хотілось би до цього дійти не за 80 000 грн, розумієте? 👌🏻 Зараз я хочу піти трішки в інший напрямок, sooo coming soon🤭До речі, хто не знав, зараз навчання в Академії лише індивідуальне❗️, де учні працюють 1 на 1 з ментором і це додає ще х10 до вашого результатуЗараз я виділяю ЛИШЕ 5 МІСЦЬ, для тих, хто хоче застрибнути в останінй вагон і отримати дуже цінні знання та почати нарешті заробляти на тому контенті, а не впахувати 24/7 за низький чекЩоб дізнатись деталі програми навчання Академії маркетингу, пишіть слово "Академія" на сторінку куратора⬇️@kolomys_help@kolomys_help