Джерело
Сuriosity Station💡 | Сьогодні зачепилась оком за заголовок статті «January needs a rebrand»...
888 Охват/переглядів
2025-01-14 15:50
Повідомлення №52
Сьогодні зачепилась оком за заголовок статті «January needs a rebrand». Раніше не зустрічала назву місяця та термін з бренд-маркетингу у такій комбінації, тому як серйозна бренд-стратегиня і несерйозна чомучка почала про це міркувати 🤓Офіційно брендинг існує для продуктів та послуг, міст та країн, свят, людей, і ще багато чого. Зазвичай розробка бренду/ребрендинг — серйозна історія з дослідженнями та за участі спеціалістів. Мета? Створити певний образ, побудувати емоційний звʼязок з клієнтами (щоб потім продавати більше!). Виявляється, що неофіційно кожен місяць теж має бренд, сформований під впливом глобальних трендів, подій і поведінкової реакції людей на них. Хоча робота маркетологів деінде відчувається, особливо у ті місяці, коли є гучне свято, але спеціально бренди місяців ніхто не розробляв. Той же січень став місяцем, коли ми починаємо нове життя і купуємо абонементи на спорт переважно тому, що так роблять люди по всьому світу, масово. Позиціонування січня has something to do with самовдосконаленням та новизною, і на це повпливала більшість нас нашими виборами. Чи пасує січню такий бренд? Авторка статті вважає, що ні. Я теж. Здається, що січень — це скоріше час для спокійного планування й відпочинку, а не веселих стартів з першого дня року.Я тут трохи побрейнштормила з AI щодо брендингу інших місяців. Каже, що липень — про свободу та незалежність, а жовтень — про магію. Цікаво обговорити це з вами! Що думаєте, м?