Джерело
Чашка з блішками | Плани на читання на кінець цього місяця складаються 50/50 з творів на ...
315 Охват/переглядів
2026-06-19 17:07
Повідомлення №1328
🧐Плани на читання на кінець цього місяця складаються 50/50 з творів на вичитку як бета і легенького читання, бо літо і бо, якщо чесно, я сильно втомилась 😔▫️вичитую новий рукопис Катерини Корнієнко про орка та ельфа і хіхікаю. Залишилося зовсім трошки і вивантажуватиму пані авторці свої враження та моментики, які підмітила 🤭▫️читаю другу частину "Зоресвітла" Ярини Кендзьор (так-так, поки ви читаєте першу, яка щойно з друку, я вже маю другу💅). Читаю прискіпливо, аби і тут дати пані авторці якомога більше харчу для роздумів.▫️на черзі ще один рукопис, за який певно що візьмуся вже цього місяця, як тільки закінчу із якимсь з попередніх▫️хочу дочитати "Клару і сонце" Ішіґуро, бо я почала, потім закинула, а тут сьогодні показали перші кадри з майбутнього фільму – і я знову захотіла її читати 😕▫️"Найкраще «найгірше», що могло статися" Юлії Лаби, бо їду на море на пару днів і мені вона треба там. При чому я маю її підписану фізичну в Києві, але не взяла із собою, бо думала, що приїду на Арсенал і заберу. А ні. Доведеться купувати ще й електронку 🤷Добре хоч, що книжковий клуб цього місяця, власне, по моїй книзі, а її я вже читала. Разів сто насправді.А у вас які плани?