Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чашка з блішками
Додано 14 лип 2024

Чашка з блішками

@cupwithfleas
Кількість підписників: 1 095
Фото: 563
Відео: 34
Посилання: 429
Опис:
Авторка дилогії "Промені Аласі" у видавництві @ouroborosbooks Про книжки та трохи блішок. Mother of dragons – @korzhalisa Інші соц. мережі – https://linktr.ee/alisa.korzh Замовити дилогію – https://ouroborosbooks.com.ua/avtorka/alisa-korzh/
Джерело

Чашка з блішками | Останніми прочитаними книгами були "Темне сходження" Пакат та дві книг...

Логотип телеграм спільноти - Чашка з блішками Чашка з блішками @cupwithfleas
300 Охват/переглядів 2025-04-15 15:31 Повідомлення №499
🥀Останніми прочитаними книгами були "Темне сходження" Пакат та дві книги про Алекс Стерн - "Дев'ятий дім" та "Біснуватий" Бардуго.І те, і те доволі темне, проте враження різні. Не буду росписувати детальні відгуки (оцінки тут), але поділюсь суб'єктивними висновками, що зробила як читачка і письменниця.✍️Отже, "Темне сходження" Пакат🌟Що мені сподобалось: ідея, правильна структура і форма історії, все як по канону. 🌟Що мені не сподобалось: реалізація і наповнення. Особливо робота з розкриттям персонажів. Я не відчула до них нічого, я не бачила хімії між ними (окрім Вілла і Джеймса десь в кінці), не вірила їхнім діям і мотивації, їхній дружбі чи коханню. Фатум - це класно, але цього мало, аби виправдати дії персонажів. Якось пусто.За тиждень я забула половину імен і, чесно, змушувала себе дочитати. Мені все було дуже швидко і якось комкано. Не певна, що хочу продовжувати цю серію, але чекаю на "Полоненого принца" авторки.✍️ "Дев'ятий дім" і "Біснуватий" Бардуго🌟Що мені сподобалось: персонажі і їхня взаємодія, вайб, пропрацювання світу (оце все про історію, архітектуру, товариства - кайф), детективна складова🌟Що мені не сподобалось: трохи хаотична структура і дивні твісти, особливо в другій книзі, де вони чотири (!) рази роблять одне й те саме, інфодампи і оці промови лиходіїв в кінці, в стилі "сідайте і слухайте" - це дивно. А, ну і переклад місцями просто був дуууже дивний.Але я просто не могла відірватись, була obsessed історією і пробачала їй всі огріхи і мінуси, бо закохалась в персонажів, марила ними, вони прям були поряд зі мною. І це при тому, що 80% книг один з головних персонажів узагалі відсутній, а все одно відчувались блискавки.🌟 Власне, висновки - живі, класні й багатошарові персонажі, що поводяться реалістично, здатні для мене витягти навіть затягнутий сюжет з дірочками й проблемками і змусити пробачити фейли в перекладі. При цьому класна й правильно побудована ідея може не працювати, якщо персонажі не чіпляють. Для мене існують книги, де персонажі - не головне (наприклад, "Вавилон" Кван), але це не той випадок.Це дуже суб'єктивно, але якось так. А що першочергове для вас - сюжет й ідея чи класні персонажі?#почитати