Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чашка з блішками
Додано 14 лип 2024

Чашка з блішками

@cupwithfleas
Кількість підписників: 1 095
Фото: 563
Відео: 34
Посилання: 429
Опис:
Авторка дилогії "Промені Аласі" у видавництві @ouroborosbooks Про книжки та трохи блішок. Mother of dragons – @korzhalisa Інші соц. мережі – https://linktr.ee/alisa.korzh Замовити дилогію – https://ouroborosbooks.com.ua/avtorka/alisa-korzh/
Джерело

Чашка з блішками | Збір на товсті дрони-камікадзе 🤍Відкриваю збір на три fpv, які зберуть...

Логотип телеграм спільноти - Чашка з блішками Чашка з блішками @cupwithfleas
339 Охват/переглядів 2025-01-14 13:48 Повідомлення №421
🤍 Збір на товсті дрони-камікадзе 🤍Відкриваю збір на три fpv, які зберуть мої друзі просто у себе на дому! Зібрані дрони відправляються до Social Drone, де їх перевіряють та облітують на полігоні. Social Drone співпрацюють з декількома бригадами: 3 ОШБ "Терра", ГУР «Братство», 30 ОМБр, 505 БрМП, 93 Бт ССО.Юля і Кирило збирають дрони не перший місяць, і вже багато їхніх дітищ відправились у підрозділи знищувати росіян і техніку! 💕 Збір у них відкритий безстроково, бо виробництво іде постійно, тому не зважайте, що банка позначена закритою – скоро ці кошти перетворяться на новенькі хвайні дрони, а ми з вами забезпечимо наступні! і можливо навіть матимемо можливість дати їм іменаЯка математика?(10к на запчастини до "товстого" (10 дюймів) дрона + 4к на батарею та плату ініціації) х3 = 42к грн📚 Що від мене?Я не можу не скористатися цим шансом напарити вам три чудові затишні фентезі книги! Будинок Старлінгів, Чаклунство шипів і Мандрівний замок Хаула усі є варіацією сюжету "сумний темноволосий хлопчина у похмурому будину і дівчина, яка в'їжджає туди, щоб врятувати ситуацію". Не знаю як ви, а я обожнюю цей сюжет. Хто не любить хороший загадковий будинок??Виграти цей міні-скарбик з додатковими плюшками від мене можна задонативши на наш збір від 100 грн! Як завжди нагадую, якщо кидаєте не з моно – залишайте контакти у коментрях 🫵Ну наче усе, банка чекає на ваші донатики, і за репости завжди цьомки-бомки 🐭