Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кулуари Забєліної
Додано 06 гру 2025

Кулуари Забєліної

@culuaryZa
Кількість підписників: 216
Фото: 534
Відео: 141
Посилання: 686
Опис:
продам продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

Кулуари Забєліної | От Ушаков, прости господи, каже важливу річ: Хвалить останню зустріч у...

Логотип телеграм спільноти - Кулуари Забєліної Кулуари Забєліної @culuaryZa
12 100 Охват/переглядів 2025-12-05 19:22 Повідомлення №2069
От Ушаков, прости господи, каже важливу річ: Хвалить останню зустріч у Москві з Віткоффом та Джаредом, і каже, що, ймовірно, писатись якийсь план буде ручками останнього. Все росіяни знають, розуміють. Власне, от яка основна ознака цього етапу перемовин (не визначального, насправді). Робота з Джаредом. Бо в перемовний процес прийшла родина Трампа. І Джаред з цього процесу вже не вийде. Тому нам треба (всі дотичні це розуміють) зосередитись на контакті з ним. Джаред - це родина, міцні національні прив’язки (навіть музей на кошти родини є, у Білорусі, до речі) історія, бізнес. Про слова одного екс-міністра не хочу. Що йому щось забороняли. По-перше. Коннект з Джаредом - задача з найбільшою зірочкою, і вона не розв’язується одним мобільним номером, по-друге, багато що і кому міг забороняти Єрмак. Люди сперечались, робили своє, отримували від АБ, і врешті його взагалі знесли. Так що давайте не будемо. А Штати загалом для Єрмака була одна з найбільш чутливих історій. Туди не допускався майже ніхто, візити не підписувались, у нас була майже відсутня весь цей час альтернативна комунікація з США. А особливо, найближче оточення Трампа. Хоча б зараз треба активно виправляти.