Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Статистика telegram каналу - @cultureukrainian

Логотип телеграм спільноти - Паляниця 2024-07-14

Паляниця

Кількість підписників:
2881
Фото:
1550 
Відео:
23 
Посилання:
781 
Категорія:
Рукоділство
Опис:
You can view and join @CultureUkrainian right away.

Кількість підписників

День: +59
Тиждень: +237
Місяць: +1296
Всього:
2 881

Середній перегляд на повідомлення

День: +593
Тиждень: +757
ERR: 38.25%
ERR (24): 20.58%
Середній за 30 днів:
1 102

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Паляниця - @cultureukrainian

Ліліт Саркісян - українська художниця вірменського походження. Картини мисткиня пише акрилом, аквареллю, лайнером та за допомогою цифрових медіа.
У своєму впізнаваному стилі Ліліт створює магічні світи з чарівними садами, в яких квітнуть індійський лотос, півонії, магнолії, артишоки. Ліліт – яскрава представниця молодого покоління талановитих українців, ровесників незалежності країни. Творча особистість, яка з народження шукає свою ідентичність і віднаходить її через мистецтво.
Одяг, свічки та кейси на девайси з елементами знакових картин у
LILIT SARKISIAN ART SHOP
естетична насолода у преміальній якості.
На фото Шовкова хустина «LOVE IN MY GARDEN»
з нової колекції.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
317
25-04-15 05:44

Ключовим атрибутом великоднього кошика є рушник. А особливо цінним є той, що має символічні орнаменти та втілює обрядові традиції.
Рушник вважають символом пробудження й оновлення життя. Первісно господині вишивали великодній атрибут власноруч, починали у четвер, традиційно хрестиком, з молитвами й бажано лише однією голкою. Обраний малюнок займав не більше чверті полотна. Для рушника підбирали натуральне домоткане полотно. Його нізащо не різали, а рвали, адже нитка — символ нескінченності життя. В орнаментиці домінували вишиті символи, що передавали радість свята Воскресіння. Паска (великодній хліб) — символ родючості. Хрест означав людину, крашанки або писанки — вічне життя й зародження нового. Рисочки символізували землю, вербові баськи — безсмертя, квіти — радість, свічка — божественне світло. Обов’язково вишивали буквосполучення «ХВ» або повноцінне «Христос Воскрес».
Колір підібраних ниток також мав значення й передавав потужну енергетику. Здавна домінували два кольори: червоний — символ життя і чорний — потойбічного світу. Сьогодні вишивальниці додають яскраві кольори: білий — символ невинності, жовтий — радості, зелений — життєдайності, фіолетовий — єднання й гармонії. Золотий символізує небесний вогонь, а синій — душевний спокій та очищення.
На фото рушник з великодньої колекції від ПТАШАТАМ.
Підписатись на Паляницю
Написати автору

Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
493
25-04-14 05:50

Колекція Верба від українського бренду BEVZA -це знакові прикраси у вигляді гілочки верби. Ця колекція є продовженням серії прикрас із символами України, після пшеничного колосся та червоної калини.
BEVZA продовжують свою місію розповідати світові про священні українські символи. Верба здавна символізує життя, родючість та містичну силу жінки.
Підписатись на Паляницю
Написати автору

Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
516
25-04-13 05:59
Ольга Муха – самобутня творча особистість. Пропускаючи через свою інтуїтивну творчу лабораторію враження від занурення у традиційні українські образи та сюжети, сучасну різноманітну творчість, події буденного життя та природу, вона створює кераміку та живопис, що мають свій неповторний образ.
Авторські чайні сервізи, посуд, тарелі, вази, декоративні горщики для квітів, сюжетні скульптури малих декоративних форм -це поєднання традиційних мотивів і сучасного мистецтва в кераміці. У кожному виробі — дотик природи, тепла енергетика ручної роботи та унікальний стиль.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
620
25-04-12 06:20
Світлина червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла друге місце найбільшого у світі фотоконкурсу пам’яток культурної спадщини від вікіпедії Wiki loves monuments.
Автор фото – Олександр Рижков. Він зробив знімок 12 січня 2022 року. Міжнародне журі оцінило відкриту композицію, симетрію, кольоровий баланс і різкість зображення.
Друге місце за золотими відтінками заходу сонця , що займають культовий Червоний корпус Київського університету . Шедевр XIXст Вінченцо Беретті - стоїть, як вічний маяк знань, його багряні стіни та історична велич символізують серце вищої освіти України.”- зазначено на сторінці конкурсу.
Цьогоріч понад 320 учасників з України завантажили понад 30 тисяч фото, зокрема 2512 знімків 419 пам’яток Києва. Усього до Wiki Loves Monuments 2024 долучилися 56 країн. Загалом 4500 учасників завантажили 240 тисяч фотографій.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
728
25-04-11 05:41

Національний музей «Київська картинна галерея» презентує виставковий проєкт «Терещенківська, 9» – першу експозицію, що відкривається в історичних інтер’єрах музею після подолання наслідків ракетної атаки. Це міжмузейна історико-мистецька експозиція, яка розповідає про один із найвідоміших київських маєтків та його мешканців.
Виставка відтворює хроніку створення архітектурної перлини, історію родини Терещенків та їхньої мистецької колекції. Гості зможуть простежити ключові події, що розгорталися у стінах маєтку наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття: від проєктування будівлі у 1870-х роках до функціонування тут дипломатичної служби УНР та Української держави, а також відкриття Київської картинної галереї у 1922 році під егідою Всеукраїнської Академії наук.
Старовинні світлини інтер’єрів кінця ХІХ століття, автентичні меблі, що прикрашали маєток понад сто років тому, створюють відчуття занурення в епоху. Унікальні експонати – печатки винокурного заводу й маєтку в Денишах – демонструють Терещенків як власників провідних українських підприємств свого часу.
Окрасою експозиції стали живописний твір Івана Айвазовського «Сцена з Каїрського життя і загальна панорама міста» та скульптура Марка Антокольського, створена на замовлення Федора Терещенка. Вперше від початку повномасштабної війни ці шедеври з колекції музею знову постануть перед глядачами. Як і в минулому, мавританську залу прикрашає мармурова композиція «Амури, що б’ються за серце» за моделлю Франсуа-Жозефа Ле Клерка (зі зібрання Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків).
Важливою подією стало повернення оригінальних печаток Міністерства закордонних справ УНР, що нагадують про значущу історичну роль маєтку: у 1917-1919 роках тут працювало МЗС українських урядів.
Підписатись на Паляницю
Написати автору

Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
687
25-04-10 05:20
Великоднє дерево.
Вважають, що традиція прикрашати дерево навесні з'явилася в Німеччині, ще у дохристиянські часи. Яскраві крашанки, як символ вічного життя, розвішували на дереві закликаючи весну. У християнську добу дерево з крашанками та барвистими стрічками стало частиною Великодніх звичаїв і здобуло популярність і в інших країнах Європи.
Великоднє дерево набирає популярності в Україні і має всі шанси прижитися. Бо це невимовно красиво і дуже радісно. А компактний варіант легко створити навіть у міській квартирі.
На фото Писанки фарбовані відваром цвіту чорнобривців, цибулиння та ягід шовковиці від Ольги Циквас , української майстрині, яка понад вісім років займається писанкарством. Працює в традиційній восковій техніці. У фарбуванні використовує лише природні барвники: відвари рослин, корінців і ягід.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
729
25-04-09 05:40
WOOD MOOD - бренд, який обʼєднав крафт та інновації, зберігши традиційні техніки ручної роботи та поєднавши їх із запатентованими інженерними рішеннями.
WOOD MOOD створили унікальну деревʼяну свічку з можливістю перезарядки, що поєднує естетику, функціональність та відповідальне споживання. А сучасний дизайн дарує тепло, атмосферу та довговічність.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
809
25-04-08 05:37
Українська ілюстраторка Марія Гайдук стала переможницею 59-ї Болонської виставки ілюстраторів, що проходила в межах Болонської виставки дитячої книги (Bologna Children’s Book Fair).
Марія Гайдук — родом із Херсону, навчається на першому курсі Львівської національної академії мистецтв.
Вона представила на конкурсі ілюстрації до книжки "Вбиваючи богів". Мета проєкту, за словами самої художниці, звернути увагу на «проблему геноциду, який людина чинить проти природи та тварин».
Авторка пояснює назву роботи тим, що кожна тварина — неповторна й унікальна, "маленький бог".
«Члени журі були особливо вражені впливом і потенціалом творчості художника, який балансує сміливість і чутливість», — йдеться у коментарі журі, які обирали переможницю з 21 870 робіт від 4 374 художників із 89 країн. Загалом фіналістами премії стали 324 ілюстратори, зокрема, крім Марії Гайдук, іще чотири українські художниці:
Оксана Драчковська,
Софія Купріянова,
Анна Іваненко й 
Олеся Секереш.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
872
25-04-07 06:01
solomea.studio відома своїми авторськими прикрасами та декором з кераміки, виготовила колекцію підвісок з дуже легкої ліможської порцеляни.
Ніжні, майже невагомі ангелики, пташки і пташенята, куманці та баранці з росписом волошками, колосками та каштанами, зліплені вручну, розписані підглазурними пігментами та золотом.
Підвіски дуже легкі, щоб на Великдень вони могли прикрашати ніжні гілочки, на Різдво - ялинку, а в проміжку між святами - як вам підкаже фантазія.
«Ми почали їх продумувати ще в грудні. Багато часу пішло на вибір матеріалу. І ми вибрали порцеляну з Ліможу (Франція). В роботі порцеляна дуже відрізняється від глин. Вона, наче, жива: зліплена річ змінює свою форму, наче тече.
В порцеляні цінується її якість - можливість просвічуватись на світлі. Тому ми робимо птахів з тонкого пласту. І на світлі вони дійсно просвічуються.
А щоб додати життя в цей цупкий матеріал, ми вигинаємо крила та інші частини птахів. (Але також певну кількість птахів зробили рівненькими).
»- розповідає автор.
Підписатись на Паляницю
Написати автору
Зображення до поточного посту у каналі "Паляниця" - @cultureukrainian
888
25-04-06 06:13