Джерело
Bull на ринку | Потроху відкупаю $ASTER$WLD і $SPCX. Чому?По останньому я думаю очевид...
94 Охват/переглядів
2026-06-17 13:06
Повідомлення №710
Потроху відкупаю $ASTER$WLD і $SPCX. Чому?По останньому я думаю очевидно, IPO тільки запустилась, показує гарний результат. Всю тємку як заробити на премаркеті я скіпнув, тож взяв на лоу плече зараз і буду тримати на х2-3, капа росте, інтерес росте, технологій стане більше якщо іпошкою будуть і далі так цікавитисьАстер? Ти шо довбойоб, він же мертвий. Сказали б ви, ну і в цілому можливо але. Aster використовують технології ZK які цікавлять самого CZ (да, він живий), і мало того, сьогодні викатили новину що команда буде відкупати свої токени с 99% комісій на торгах в мережі. І шо? А ви подивіться на $HYPE, та сама історія колись давно поставила токен на ноги і тепер він єбашить свій булран поки весь інший ринок помер. Тому так, я вірю в $ASTER мінімум на 1.5$$WLD ж я взяв чисто під те що його почали активно шилити, і на 50% від твх він вже виріс, тож буду тримати даліНу і до цього всього мій список монет які я тримаю зараз, всі на 2-м плечі, ось монети і поточний ROI$SPCX +20%$ASTER 0$WLD +60%$SIREN 0$ETH +60%$LYN +30%$COLLECT -20%$FARTCOIN -40%$UAI +50% (було +250%, не закрив, далі тримаю)$STRK (це піздєц) -100%$PIEVERSE +267% (було +1000%, тримаю далі, десяте плече)$COAI +15%, було +250%, не закрив, тримаю далі)
Міг про якісь забути🫡Bull на ринку | BingX ✖️