🧐 Що це може означати для ринку (фундаментал ринків):🚨 Мита, введені Трампом, і економічна нестабільна ситуація (тому що Трамп може завтра на весь світ оголосити тарифи 20000% і ніхто його не зупинить) сильно підривали інфляційні очікування, через це ФРС + облігації + держ.борг став великою проблемою.🗺 10-річна облігація при ставці 4.5% стала нецікава зовнішнім інвесторам і вони вимагали 5.5%+, воно й зрозуміло, від того що інфляція під кінець року з нинішніми митами має зрости до 7%, грубо кажучи, за ставкою 4.5% інвестори йшли б у "мінус" при зростанні інфляції.🏛 ФРС не може підняти ставку вище за 4.5%, тому що це сильно вдарить по економіці США і викличе новий спад і уповільнення. А Трамп хотів нарощувати виробництво в США. Хто пам'ятає, вищі % ставки - тим нижча вартість держ.облігацій.🌠 ФРС не може знизити % ставку, тому що інфляційні очікування і незрозуміла політика Трампа = +% інфляції. Зниження ставки при зростанні інфляції - ще більше зростання інфляції.🎡 А тепер виходить, що під час заборони і скасування всіх цих мит, інфляція повернеться до звичайного стану. При цьому липень-жовтень у США рішення про ДЕРЖ.БОРГУ (дефолт або підвищення).🎠 Підвищення держ.боргу завжди йде при низькій % ставці, і тепер у ФРС є всі шанси починати зниження % ставок при стабільній інфляції#ФРС #Трамп #мита
🧩ETH/USDT 🏆Дуже хороший для безпечних інвестицій, з великою ймовірністю покаже сильний прибуток.✈️ 1 ДЕНЬ ТАЙМФРЕЙМ. Ми бачимо низхідний канал в якому рухається ціна, після пробиття - почнеться сильний висхідний рух. За індикатором все в нейтральній зоні, схильність в бичачу сторону через дивергенції.🚀 1 ТИЖДЕНЬ ТАЙМФРЕЙМ. Ми бачимо білу глобальну трендову, яка бере початок у 2021 році та зберігається непробитою до сьогодні, було помилкове пробиття, але ціну ще раз затягли на корекцію. Індикатори знаходяться дуже низько (RSI на глобальному дні, звідки були сильні розвороти тренду), (STOCH RSI знаходиться так само на дні, звідки були сильні розвороти тренду вгору).🗺 ФУНДАМЕНТАЛ ETH ETF - у нього інвестовано дуже багато грошей, які скоро почнуть прокачувати. ETH дуже ліквідний інструмент для прогону грошей з інших активів (GOLD)⚡️ ДОМІНАЦІЯ. ETH.D зараз на глобальному дні, з 2019 року ведмежки. Індикатори буквально "кричать про покупку".🎯 Таргети на цей цикл:1⃣ 4000$2⃣ 7500$3⃣ 10000$#ETH
💎 BTC (Bitcoin)Timeframe: 1 day 🔋🔌 BTC - хороший імпульс вгору, вдалося прорвати 90000$, якщо закріпиться сьогодні - завтра, то наступна мета 95к📈💸Якщо біткоїн утримається зараз, то з величезною долею ймовірності ми вже не повернемося до рівня 75000$ до зламу висхідного тренду, а будемо поступово зростати ️🚀 Як тільки стабілізується біткоїн, почнуть стріляти альткоїни і довгоочікуваний альтсезон може настати вже. Весна - час зростання🌱🍂 Так само ситуація з падінням фондового ринку, який за капіталізацією в рази більший, ніж криптовалютний, позитивно відбивається на криптовалютах, інвестори шукають альтернативні варіанти. Як і 2020 року, після краху фондового ринку в крипту прийшли свіжі гроші, і ринок почав зростати, як божевільний. Є передумови, що ця історія може повторитися знову. Звісно, таких іксів як у минулому циклі не чекаю, але гарний профіт маємо отримати.💸 Хай завжди буде з нами профіт 💎💡 Trade on Bybit, BingX, OKX, Bitget, Binance#BTC #bitcoin #Cryptocurrency #smartmoney #crypto
🚀GLMR (Moonbeam)Timeframe: 1 day🪙GLMR - локальна робота, глобально цілі залишаються колишніми, але відтягуються в часі. 🔽 Ми скорегувалися на 85% від попереднього хая, а значить ще можна впасти до 90%, що дуже небажано. Як правило, на таких низько ліквідних проектах, корекція досягає 90-95%, і якщо він продовжує жити, потім йде відновлення або навіть памп палккми на великий відсоток🔼📊 Ми консолідуємося (дивись зону жовтого прямокутника), і з великою ймовірністю вихід угору буде вже скоро, відсотки і потенційні цілі показані на графіку. 😱Ринок уже вимотав нерви багатьом, негативний фуд з усіх боків, учасники ринку просто хочуть вийти в беззбитковість, але саме на це і розраховано. Більшу частину (якщо не всіх) трейдерів, які торгують з маржею вже ліквідувало, а як же спот? Його ліквідувати не можна, але можна змусити холдерів добровільно віддати свої монети на самому дні ринку. ☹️ Я розумію, що зараз складно повірити в альтсезон, але він обов'язково буде, тому що великий капітал повинен комусь продати свої монети за дорого, вони не просто так накопичували їх під час ведмежого циклу.😀 Тому не дайте песимістичному настрою позбавити вас довгоочікуваного прибутку. Терпіння і скоро ринок винагородить вас щедро, якщо не будете жадібними і зафіксуєте прибуток💵🕯 Trade on Bybit, BingX, OKX, Bitget, Binance#crypto #GLMR #moonbeam #Cryptocurrency #smartmoney
🚀GLMR (Moonbeam)Timeframe: 1 day🪙GLMR - локальна робота, глобально цілі залишаються колишніми, але відтягуються в часі. 🔽 Ми скорегувалися на 85% від попереднього хая, а значить ще можна впасти до 90%, що дуже небажано. Як правило, на таких низько ліквідних проектах, корекція досягає 90-95%, і якщо він продовжує жити, потім йде відновлення або навіть памп палккми на великий відсоток🔼📊 Ми консолідуємося (дивись зону жовтого прямокутника), і з великою ймовірністю вихід угору буде вже скоро, відсотки і потенційні цілі показані на графіку. 😱Ринок уже вимотав нерви багатьом, негативний фуд з усіх боків, учасники ринку просто хочуть вийти в беззбитковість, але саме на це і розраховано. Більшу частину (якщо не всіх) трейдерів, які торгують з маржею вже ліквідувало, а як же спот? Його ліквідувати не можна, але можна змусити холдерів добровільно віддати свої монети на самому дні ринку. ☹️ Я розумію, що зараз складно повірити в альтсезон, але він обов'язково буде, тому що великий капітал повинен комусь продати свої монети за дорого, вони не просто так накопичували їх під час ведмежого циклу.😀 Тому не дайте песимістичному настрою позбавити вас довгоочікуваного прибутку. Терпіння і скоро ринок винагородить вас щедро, якщо не будете жадібними і зафіксуєте прибуток💵🕯 Trade on Bybit, BingX, OKX, Bitget, Binance#crypto #GLMR #moonbeam #Cryptocurrency #smartmoney
🪙 Крипта - скам?)😞Останнім часом зустрічаю панічний настрій у людей, ринок падає, ейфорія закінчилася, упущений прибуток перетворився на великі мінуси на спотових рахунках, а на ф'ючерсах суцільні ліквідації...🚩Саме так і працює цей ринок, банально "віджимаючи" гроші у жадібних хом'яків. 🔖А ви хом'як чи ні?) 💡Так ось, щоб витягати з цього ринку прибуток, потрібно насамперед відв'язатися від психології "хом'яка", приборкати свою жадібність і діяти з холодним розумом. Мати план на випадок просадки, і знати, де збираєтеся продавати.✍️ І я рекомендую, замість того, щоб сумувати над графіками, скласти план і знати конкретно де ви будете фіксувати свій прибуток. Це важливо зробити саме зараз. Оскільки, коли ринки знову почнуть рости, почнеться памп всього, ви будете йти, як віслючок за морквиною, на повідку в біржі, очікуючи дедалі більшого прибутку і багато хто прийде до тями тоді, коли рахунок знову зайде в мінуси...💰Бичачий ринок дасть заробити всім, але далеко не всі заберуть цей прибуток...🚀І я сподіваюся, ви будете в числі цих небагатьох 🐳#психологія
🔽🥲 Сьогодні сумний день для багатьох трейдерів...8-10 мільярдів доларів крипто ліквідакій за добу!Лише на одній крипто-біржі 💰 ByBit було ліквідовано позицій на більш ніж 2 мільярди доларів😰🔼 Швидкий ріст крипти має не менш яскраві наслідки для ліквідацій шортів. Найбільшим до цього за масштабами ліквідацій за один день вважалось падіння FTX, тоді це було 1,7 мільярди доларів.Але сьогоднішній дамп перевершив усе. Я щиро сподіваюся, що ваші депозити цілі🙏🏼🔈 Саме тому я завжди закликаю торгувати або на споті, або з мінімальним плечем 1.5-2× і то потрібно використовувати стоп лосс на маржинальні позиції, адже сьогодні з плечем ×2 отримали ліквідації майже усі.🔽 Скажу чесно, я не очікувала такого падіння, адже деякі монети пробили свої історичні лої... Але це ринок і потрібно бути готовим до всього. ❌🔴 Більша частина моїх маржинальних позицій закрилася по стопу в б/у, і це теж прикро, адже в моменті вони давали гарний прибуток. Але жадібність іноді не дає забрати гарний профіт, а потрібно це робити!💎 Але головне, це зберегти свій депозит, адже якби він не просів, ви можете завжди його примножити, а от нуль примножити вже неможливо. Вся ця гра бірж розрахована саме на ліквідації рахунків. Ви можете заробляти на біржі на ф'ючерсах цілий рік, але потім в один єдиний день такий дамп може забрати у вас усе зароблене, якщо ви не дотримуєтеся ризик менеджменту.👀 Не втрачайте пильність, адже ніхто не сказав, що падіння завершено, хоча і відкуп як завжди феєричний🔼Бережіть себе і свої депозити! І хай завжди буде з нами профіт💰#психологія #дамп #памп #криптовалюта
💰 LUNC (Terra luna)Timeframe: 1 day 🎰 LUNC - проєкт, який свого часу був LUNA, і відібрав гроші у багатьох, бо був у топі криптовалют, а потім просто зіскамився. Але LUNC все ще живий, хоча ціна монети пішла далеко за 0.Мені пощастило навіть заробити на ній, оскільки купила я її перед самим закриттям торгів, коли це ще була LUNA, за максимально низькою ціною. Але в такі проєкти можна вкладати тільки маленьку частку депозиту.😀Чи є майбутнє у LUNC? У цьому циклі - так! Можливо навіть буде памп до 0.001$, але думаю після цього бичачого ринку проєкт остаточно піде в небуття, як і багато іншого криптосміття😵.↗️Цілі найближчі на графіку, зараз максимально вигідна точка входу. Терплячі можуть чекати до квітня і злити за вищою ціною.⏱Очікую, що альтсезон триватиме до початку травня. І збираюся більшість позицій закривати саме наприкінці квітня - початку травня. Меншу частину залишу на осінь. 🚀💰І хай буде з нами профіт!🕯 Trade on Bybit, BingX, OKX, Bitget, Binance#LUNC #Terraluna #trading #crypto