Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦

@cryptoukrainian7
Кількість підписників: 13 298
Фото: 1,550
Відео: 55
Посилання: 1,760
Опис:
Самі актуальні ретродропи, амбасадорки та роздачі💰 👉Питання і співпраця: @mugivara_crypto 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao, @Andryshaa_13, @ostapsmm 🫡Відгуки по рекламі: https://t.me/cryptoukrainianrespond
Джерело

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 | І так прийшов додому з магаза і всі апдейти та думки по Arkham в один ...

Логотип телеграм спільноти - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 @cryptoukrainian7
2 400 Охват/переглядів 2024-12-13 21:16 Повідомлення №2107
І так прийшов додому з магаза і всі апдейти та думки по Arkham в один пост вклав🔵 Снепшот сьогодні в 2:00, хто не докрутив докручуйте🔵 Другий сезон починається одразу після першого🔵 Користувачам першого сезону добавлять +50% поінтів як раннім користувачам і за затримку🔵 Думаю на збрив ботів і т.д. піде десь 1-2 тижня, і десь під кінець цього року або на початку наступного ми получим клейм🔵 Також думаю, що якщо мінімальний деп був 100$, то і тримайте всі на балансі десь 100$ мінімум, можуть в теорії збрити. Я залишив 1000$, рекомендую після снепшота також крутити і проявляти активність🔵 З приводу конвертації: думаю буде всьо чотко, мінімум думаю 1:1 — 1:2. Чому? Щоб забайтити тіпів крутити другий сезон, очевидно. Якщо пул 21M токенів аркхам буде, то на перший дроп мабуть ~15M виділять, на другий остальні.Короче, думаю смисла фадити проект зараз 0. Саме головне щоб не побрили, а там думаю не обідять нас і роздадуть нормально, щоб крутили другий сезон, для мене ніби виглядає дуже логічно. Проект вже відпрацьований, тому просто чекаємо і молимось щоб не побрили. Ще завтра почілю, а післязавтра сяду за відпрацювання інших проектів і тємок. Всім гн!