Джерело
торнві криптує | нарешті дійшли руки підбити підсумки липня 😁шо було в червні можна гля...
911 Охват/переглядів
2025-08-10 20:02
Повідомлення №429
нарешті дійшли руки підбити підсумки липня 😁шо було в червні можна глянути туточки 👈перед цифрами хочеться вставити ремарочку, що по суті кормили альфа дропи. до 24 липня я на двох акаунтах робила по ~17к обʼєму (з подвоєнням), а потім збільшила до ~66к (це вже з мультиплікатором 4х, через лімітки на біржі). стратегія в мене зараз така, що дропи з порогом 200 стараюся забирати з одного акаунта, а на іншому накопичую бали на потенційні дропи з порогом від 230 — останні такі роздавали по $100, хочеться такого жирку теж вцепитивам також нині раджу користуватися лімітками на біржі) просто крутіть ордери за рекомендованою ціною, воно хоч і показує на продажі нижчу ціну але продає все одно +- за ціною купівлі. спробуйте з невеликою сумою, побачите самі)) на 66к обʼєму (з 4х) витрати близько $3.3, що дуже навіть норм. отож, до цифр📛 IDO:$ZKWASM — $61📛 дроп за альфа пойнти від бінанс:акаунт 1$BGSC — $40.3$CROSS — $35$RCADE — $56.7$PEAQ — $43.4$UPTOP — $49.6$LN — $20$TREE — $57.5$PLAY — $49.6= $352. мінусуємо $62 витрат на комісії, отримуємо $290акаунт 2$MPLX — $36$PEAQ — $43.9$YALA — $45.3$ASP — $30.1= $155. мінусуємо ~$62 витрат на комісії (прикиньте, якось так співпало 🛏), отримуємо $93📛 інше$6 лаунчпули на MEXC i BitGet$7.5 пощастило виграти в FOMO Thursdays з токеном $SYRUPтак, загалом чистими за місяць вдалося отримати: $396.5дуже навіть норм) в серпні правда хочеться більше, одними дропами навряд чи це вдасться. буду шукати ще щось цікаве й думати 🚀у вас там шо? окупаються затрати на обʼєм?)☼ канал торнві криптує | наш чат ☼