Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лисий з Крипти💰
Додано 14 лип 2024

Лисий з Крипти💰

@cryptonikaua
Кількість підписників: 23
Фото: 928
Відео: 28
Посилання: 2
Опис:
продам продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

Лисий з Крипти💰 | Попросив чат гпт намалювати хомʼяка, якого знов надурили з булраном. В...

Логотип телеграм спільноти - Cryptonika 🇺🇦 Лисий з Крипти💰 @cryptonikaua
2 100 Охват/переглядів 2024-10-31 22:00 Повідомлення №1656
Попросив чат гпт намалювати хомʼяка, якого знов надурили з булраном. Виглядає непогано.Уважно дивився останні декілька днів за ВТС, і в обід батя вже натякнув на слабкість. Ну все як завжди. Хочу написати величенький пост з погляду того, що можуть дати вибори в США, але в кінці кінців все зводиться до "вгадайки"🤬, тому над мемуарами поміркую ще трошки, а поки напишу, що коїться в портфелі.Я вже давненько вирішив продати ті токени, які у мене в маленької кількості на користь тих, які вже тримаю на суттєві (для мого рівня) кошти. Всяке гімно на 50-200$ яке вже дало мінус х2-х3 не хочу тримати. Тепер залишились лише дропи, які теж не аби як просіли. Що куди переклав:ETHFI 🗄 EIGEN (вже мінус)DYM 🗄 APEX (DCA трошки зменшив свої середню, якщо подивитись на графік, наче знайшов своє дно)BLAST 🗄 (тримав бласт в Карак, вирішив вивести, все переллю в Graph)Дуже шкода, що зараз проблеми у IMX, гарний проєкт, свого часу подарував мені чудову машину.Ще б хотілось добрати STX. Дуже боляче тримати всі ці л2, особливо старкнет (5$ soon).На вихідних буду потрошки виводити з рейстейкінгу все що можна, як показав час - з усіх проєктів краще за все дав eigen та etherfi. Zircuit за 5 ефірів нарахував аж 30$. ЕТН які фармили мені марки - відніс в лінею. Якось так.