Джерело
Лисий з Крипти💰 | Трамп зʼявився без трусів. Шок на біткоін конференції 2024Саме такий з...
3 900 Охват/переглядів
2024-07-17 08:58
Повідомлення №1511
🔥 Трамп зʼявився без трусів. Шок на біткоін конференції 2024Саме такий заголовок прийшов мені в голову, адже навіть не знаю з чого почати. По-перше, літом дійсно важкувато працювати, особливо тім у кого годинами немає світла ще і в таку спеку. Але гроші саме себе не зароблять, тому хоча б щось, але треба робити.Почнемо с ByBitРинок став зеленим і біржа запустила лаунчпули. Напишу власну стратегію і бачення того, що планую робити. Я откупляв ефіри, пів квартири туди засунув, щоб запобігти можливого СКАМУ з боку рестейкінг протоколів, деяка частина у мене просто лежить без діла. Тому я вирішив взяти позику на 2 000 USDT за ефір, та фармити стейблами те, що зʼявляється на лаунчпулі. Почав з МОСАПо цифрами на сьогодні виходить наступна картина (можете подивитись скріншоти):Борг по відсоткам ~ 2,5$Профіт від фарма МОСА ~ 23,1$Чистими вийшло ~20,5$ *10 аккаунтів = 205$ за 5 днів. Кожного дня отримання токенів зa launchpool я переливаю в MNTL і цими токенами далі додатково фармлю в пулі. Саме такої стратегії я хочу дотримуватись певний проміжок часу. Які плюси:- майже безкоштовний фарм нових токенів- можливість мультити- переливання в MNTL (потенціал росту аналогічно токену BNB)- холд ETH і його безпечне використання Які мінуси:ByBit досить серйозно бустять в СНГ, що може спровокувати блокуваня або санкції руснявим юзерам, і токен MNTL піде шукати своє дно, але теж під питанням бо у мантл судячи з графіку власний ММ - BybIt. Сьогодні запустять лаунчпул А8Виглядає не настільки потужно як МОСА, але в першу чергу буду накаплювати MNTL. Тож якщо вам до душі подібна стратегія або в цілому бажаєте прийняти участь у фармі, не забудьте - старт за годину.🇺🇦 Cryptonika 🧑💻 ЧАТ🎬YouTube