Джерело
Лисий з Крипти💰 | Мда, щось ця наша крипта взагалі страждає по максимуму... Цікаво як за...
2 520 Охват/переглядів
2025-12-15 15:52
Повідомлення №1962
Мда, щось ця наша крипта взагалі страждає по максимуму... Цікаво як завтра вийде щіток від Сізі - взагалі не робив там нічого. Дивлюсь в цілому, багато в кого ще більше розчарувань в крипті, ніж рік тому. Навіть вперті бики і ті вже наче не вірять в альтсезон 😐В 2023 році задавався питанням, як так що мене хомʼяка ще не змило, шось це все підозріло. І ось вже майже 2026 і на ринку все важче триматись, я вже не говорю про ту кількість людей яку звідси вже побрило... Логічним кінцем мав б бути період тиши, коли біток десь собі пливе за тичиєю і фінальний памп, де віра людей і рівень екстазу в космосі і от там бац по голові на 25к за біточок... Як писала колись Леся Українка "Без надії таки сподіватись"В пошуках цитати, знову перечитав цей вірш. (не думав що в каналі о крипті буду вам вірші кидати), але реально це гімн криптанів на червоних свічках.Хвилинка української поезії Гетьте, думи, ви хмари осінні!То ж тепера весна золота!Чи то так у жалю, в голосінніПроминуть молодії літа?Ні, я хочу крізь сльози сміятись,Серед лиха співати пісні,Без надії таки сподіватись,Жити хочу! Геть, думи сумні!Я на вбогім сумнім перелозіБуду сіять барвисті квітки,Буду сіять квітки на морозі,Буду лить на них сльози гіркі.І від сліз тих гарячих розтанеТа кора льодовая, міцна,Може, квіти зійдуть — і настанеЩе й для мене весела весна.Я на гору круту крем'януюБуду камінь важкий підійматьІ, несучи вагу ту страшную,Буду пісню веселу співать.В довгу, темную нічку невиднуНе стулю ні на хвильку очей —Все шукатиму зірку провідну,Ясну владарку темних ночей.