Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoManiaUA
Додано 14 лип 2024

CryptoManiaUA

@cryptomaniaukraine
Кількість підписників: 2 001
Фото: 2,760
Відео: 69
Посилання: 2,190
Опис:
Заробіток на криптовалюті в Україні! Як почати?Що треба робити?Де шукати роздачі? Все це є в цьому каналі!
Джерело

CryptoManiaUA | Datagram Network🔄Команда Datagram надала фінальні оновлення щодо TGE т...

Логотип телеграм спільноти - CryptoManiaUA CryptoManiaUA @cryptomaniaukraine
626 Охват/переглядів 2025-11-16 14:32 Повідомлення №2614
Datagram Network🔄Команда Datagram надала фінальні оновлення щодо TGE та системи розподілу винагород.✔️Дата TGE: 📌Офіційна дата: TGE 18.11.2025 р. 📌Лістинги на: MEXC | Bitget | Gate✔️Механіка нагород, "Капсули" (Datagram Capsules): 📌Проєкт відмовляється від стандартного аірдропу на користь нової системи "Капсул", щоб боротися з фермерами та несправедливими локами. 📌Що це? Капсула — це NFT, яка представляє собою право власності на вашу майбутню алокацію токенів $DGRAM. 📌Як це працює? Ви отримуєте не самі токени, а NFT-капсулу. 📌Вестінг: 12 місяців (лінійний, розблокування щодня). 📌На TGE: 10% алокації можна заклеймити одразу. 📌Головна перевага (Гнучкість): Якщо ви не хочете чекати 12 місяців, ви можете продати всю NFT-Капсулу (з усією заблокованою алокацією) на будь-якому NFT-маркетплейсі.✔️Вимоги до клейму: 📌Для всіх: Щоб почати клеймити токени (і 10% на TGE, і подальший вестінг), гаманець повинен запустити "Full Core" ноду і протримати її 100 годин. 📌ЕКСКЛЮЗИВ ДЛЯ ТЕСТНЕТУ (Альфа): Учасники тестнету, які заробили понад 6000 поінтів (за 100+ годин аптайму ноди), ПОВНІСТЮ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ від вимоги запускати "Full Core" ноду для клейму. Їхні капсули будуть розблоковані одразу.✔️Бонус-пул (Для терплячих): 📌Якщо хтось вирішить заклеймити токени достроково (до кінця 12 міс.), він втратить 50% нерозблокованої частини. 📌Ці "втрачені" токени йдуть у бонус-пул, який в кінці 12 місяців буде розподілений між усіма, хто дочекався повного вестінгу. P.S. У мене поки що залишаються питання, і я не до кінця розумію, яку саме ноду мають на увазі. Була безкоштовна нода в браузері, а також були ноди, які потрібно було купувати. Яку саме з них рахують — поки не розумію. Думаю, будемо розбиратися вже під час TGE.