Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лоубанки виносять
Додано 14 лип 2024

Лоубанки виносять

@cryptolowbanki
Кількість підписників: 651
Фото: 259
Посилання: 243
Опис:
Авторський блог лоубанка який йде до 10к$ в місяць 🙋По всіх питаннях: @antonandrievskyi 🗣️Наш чат: https://t.me/+mG_xErNRVhg5YTAy менеджер: @optar_cpa @pifagor_dao @Andryshaa_13 @ebonnoir 👨‍💻Власник: @tradermisha @antonandrievskyi

👥 Кількість підписників

651
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -7

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 283 25-10-22 17:58
+1400$ з «НДА» фліпів Бітка | Або лонгрід про те, як СНГ черговий раз вбили гемну темку Школота скіпне, бо в пості більше букв ніж в слові шорт або лонг 😁 Декілька днів тому, MEXC запустили всіма відому циклічну акцію, в якій можна торгувати Біток, ефір та іншу альту взагалі без жодних комісій Смартіки, а особливо ті, які воркали аналогічну акцію ще в липні, почали гнати аки та розфліпувати по 10 лямів обороту на Біткоїні. Суть полягала в тому, щоб забрати мікрорух на величезну позу. І це можна було легко робити, ставлячи мінімальні стопи. Получалось так, що рр на позицію становив 1:10-20. Що у випадку торгівлі з комісією привели би лише до збитків, так як профіт за такий рух навряд окупить хоч половину грошей, які потрачені на комсу Я теж, одразу як ця акція появилась, почав розфліпувати основний ак ще до особливо шилу. А так, як я цим займався ще й у липні, то проблем зі стратегією не було, лиш трішки удосконалив її. І цього разу, вже є які-не-які результати , хоча хотілось би більше. Протягом акції розфліпував по одному акаунту в день. Всього розфліпав 5 аків, що є дуже мало, порівняно з іншими пацанамиНижче наведу результати:— 1 ак (основа) -> +270$🟩— 2 ак -> +452$🟩— 3 ак -> +131$🟩— 4 ак -> +278$ (фейс + рк, подав заявку на зняття)🟨— 5 ак -> +200$ (фейс + рк, нема доступу до дропа, гроші застрягли назавжди)🟥💵Тотал ~ 1330$, але враховуємо рк, тоді чистий профіт за 5 днів роботи 853$, ну і 278$, дай Бог, знімуть через місяць. В найкращому випадку за поточними результатами прибуток становитиме 1131$, в найгіршому 853$ В цілому, профіт непоганий, але не для цієї темки. Тому я не буду здаватись і продовжуватиму заганяти аки та масштабуватись. Але зараз виносити стало в 10 раз важче, тому що інфли нахуй вбили темку. Хоч, незважаючи на шил від великих інфлів, можна далі заганяти аки та відкручувати їх в профіт, але проблемою стало масове рк, яке треба буде постаратись обійти Продовжувати є сенс, так як затрати копієчні, а профіт з аку може становити пару соток. Особисто я депаю на ак 10$ і розфліпую фул комсу. У разі рк, витрати мізерні , а профіт може перекрити багато аків. Якщо все буде чотко, то буду оновляти список профітів (або рк) З приводу будь-якої співпраці, повʼязаної з фліпами бітка ((продажу мексів і тд.) писати мені – @antonandrievskyi Когда то снг научится зарабатывать молча но это будет уже совсем другая историяКанал лоубанків | Чат лоубанків