Джерело
Crypto Friends | Думки про теперішню ситуацію з лаунчпуламиЗараз можемо спостерігати, щ...
235 Охват/переглядів
2024-07-27 16:06
Повідомлення №3178
Думки про теперішню ситуацію з лаунчпуламиЗараз можемо спостерігати, що дуже багато бірж пропонує нам стейкати тезер та інші активи для отримання нових токенів. Навіть не підглядаючи кудись, а лише з пам'яті можу розповісти вам про діючий лаунчпул на Bybit, а також вже анонсовано майбутній, потім буде джампстарт на ОКХ, також буде перший лаунчпул на BingX, ну і також є PoolX на Bitget.Зараз усюди необхідно лікву, але навіть з величезним депом потрібно робити вибір і кидати точково свої кошти. Тому в цьому пості ми хочемо поділитися куди будемо заходити ми. Щодо лаунчпулів на Bybit - то це одна з найстабільніших платформ, але коли зараз є можливості покраще, то туди хіба на якісь акаунти з ВІП1 закидувати або в токені з хеджом.Щодо PoolX на Bitget - цей варіант хіба якщо реально вільна ліква і не в даний період, коли є стільки всього, тому мінус.А от куди реально цікаво заходити, це Jumpstart на ОКХ. Крайній був вже доволі давно + пул винагород в них великий, тому туди потрібно заходити по максимуму (якщо немає бітка чи ефіру, то беремо заставу). Ну і залишився BingX - це перший їх лаунчпул, ніхто не знає як він пройде, але на якийсь % плануємо зайти.Діліться власними думками, куди будете закидувати найбільше, можливо ще якийсь стейкінг пропустив і загалом як ставитесь до того, що зараз стільки тих лаунчпулів.