Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto Friends
Додано 14 лип 2024

Crypto Friends

@cryptofriends_ua
Кількість підписників: 1 075
Фото: 3,880
Відео: 34
Посилання: 2,730
Опис:
Доброго вечора, ми з України 🇺🇦 Показуємо способи заробітку на крипті. •Актуальні схеми, перевірені особисто нами 💯 •Найсвіжіші новини •Багато цікавого та пізнавального контенту ПП - @MrBugsBunnyUA Чат - https://t.me/+Pm-VV0sWvZ03YTgy
Джерело

Crypto Friends | Думки про теперішню ситуацію з лаунчпуламиЗараз можемо спостерігати, щ...

Логотип телеграм спільноти - Crypto Friends Crypto Friends @cryptofriends_ua
235 Охват/переглядів 2024-07-27 16:06 Повідомлення №3178
Думки про теперішню ситуацію з лаунчпуламиЗараз можемо спостерігати, що дуже багато бірж пропонує нам стейкати тезер та інші активи для отримання нових токенів. Навіть не підглядаючи кудись, а лише з пам'яті можу розповісти вам про діючий лаунчпул на Bybit, а також вже анонсовано майбутній, потім буде джампстарт на ОКХ, також буде перший лаунчпул на BingX, ну і також є PoolX на Bitget.Зараз усюди необхідно лікву, але навіть з величезним депом потрібно робити вибір і кидати точково свої кошти. Тому в цьому пості ми хочемо поділитися куди будемо заходити ми. Щодо лаунчпулів на Bybit - то це одна з найстабільніших платформ, але коли зараз є можливості покраще, то туди хіба на якісь акаунти з ВІП1 закидувати або в токені з хеджом.Щодо PoolX на Bitget - цей варіант хіба якщо реально вільна ліква і не в даний період, коли є стільки всього, тому мінус.А от куди реально цікаво заходити, це Jumpstart на ОКХ. Крайній був вже доволі давно + пул винагород в них великий, тому туди потрібно заходити по максимуму (якщо немає бітка чи ефіру, то беремо заставу). Ну і залишився BingX - це перший їх лаунчпул, ніхто не знає як він пройде, але на якийсь % плануємо зайти.Діліться власними думками, куди будете закидувати найбільше, можливо ще якийсь стейкінг пропустив і загалом як ставитесь до того, що зараз стільки тих лаунчпулів.