Джерело
NA.MALINA TRADING&INVEST | Я дуже сильно проти трейдингу без стратегії. 🧐Я не даю сігнальчікі в с...
738 Охват/переглядів
2025-06-16 16:47
Повідомлення №1682
Я дуже сильно проти трейдингу без стратегії. 🧐Я не даю сігнальчікі в своємо приватному каналі, а вчу думати самостійно і ось чому:В психології є таке поняття, як залежність від випадкових перемог. Вчені провели експеримент, звісно ж на мавпах і ось що вони помітили:🐵 Суть експерименту така: було 2 групи мавп. Одній групі давали винагороду за виконання певних дій. А іншій винагороди давали хартично.🙉 Коли першій групі винагороди перестали давати - мавпи перестали робити дії, що від них очікували. Логічно?- логічно.Що ж трапилось у другої групи? 🙊 Мавпи продовжили виконувати різні дії, бо вони не розуміли, за що їм дають винагороду. Те саме трапляється і з трейдерами, що торгують без плану та стратегії.Вони випадково виходять в плюс, і у них виробляється залежність від випадкових перемог. Такі трейдери приречені на втрату депозиту. Це дорога в нікуди. Адже такий трейдер не намагається працювати по стратегії. Такий трейдер шукає адреналіну.Тому я топлю за те, щоб усі мої студенти самостійно приймали рішення. Я даю дуже багато корисного матеріалу, і на практиці показую, як роблю це сама. Це потрібно для того, щоб новачки бачили, що система працює. Можна заробляти на торгівлі, і я своїми результатами це демонструю. Але система працює, ЛИШЕ якщо грати за правилами.А які ж це правила?1. Дисципліна2. Практика3. Час4. Правильне оточення 5. Ризик та маніменеджмент6. Постійний розвиток А ви до якого типу себе відносите? Притримуєтесь стратегії, чи все - таки залітаєте з ноги, без розрахунків і оце все?)