Джерело
NA.MALINA TRADING&INVEST | Майже 80 людей хотіло б побачити як я нещодавно лоханулась, то хто ж я...
654 Охват/переглядів
2025-05-13 05:40
Повідомлення №1646
Майже 80 людей хотіло б побачити як я нещодавно лоханулась, то хто ж я така, щоб вам відмовити😂🤡Отож, дєло було на золотішку) На графіку відмічена твх і таргет по тейку. Це мав бути лєнєндарний лонг, який би закрив мій проп і ще б на Макларен залишилося б😂😂😂😂Звісно, я вийшла по стопу🤡🤪Я не вважаю, що вихід по стопу - це факап. Але в даному випадку це він.Чому?Давайте розберемо всі помилки.🚩Я вирішила, що це зміна тренду і зайшла на ретесті трендової, не звернувши уваги, що ми не подолали ключові екстремуми, і зміна треднду це була така сама, як я - Нобелєвскій лауреат з Української мови😂😂😂🚩Я не звернула увагу на RSI, він був у верхній зоні, а це говорить про те, що запас ходу малий і моя твх, мʼяко кажучи, ніочінь…🚩Я не намалювала лінію падаючого тренду, а якби намалювала, то побачила, що ми до неї підійшли, і треба було б дочекатися реакції від неї🚩Я не побачила фігуру ведмежий прапор, хоча вона кидається в очі навіть сліпому…🚩Я не глянула на формування свічок… якби глянула, то точно б в лонг не заходила…🚩Я не діяла як трейдер. Я залетіла в ринок з ноги і просто хотіла закрити проп. Полінувалася зробити детальний аналіз. Єдине, що я зробила правильно в цій угоді - поставила стоп🤪✔️Мені цікаві ваші думки стосовно цього трейду) 💥Що думаєте? 📣Ви б зайшли там в шорт?