Джерело
NA.MALINA TRADING&INVEST | Вирішила розібрати свій вчорашній трейд на SPX500🚩Такі трейди в мене б...
595 Охват/переглядів
2025-03-12 08:12
Повідомлення №1564
Вирішила розібрати свій вчорашній трейд на SPX500🚩Такі трейди в мене бувають нечасто, але саме такі трейди для мене самі кайфові Для входу використовувала свою основну стратегію М+ЕМА 50/200+RSIВ трейд заходила 2 рази, але другу частину вибило по стопу. Потім трейд пішов, як ви бачите, в мою сторону. Моя помилка тут - короткий стоп.Я не очікувала, що ринок може ще разок сходити наверх і поставила короткий стоп, щоб зайти більшою маржею. В результаті жадібність погубила фраєра😂😂😂 але основна позиція відпрацювала ідеально.Запланований тейк стояв на 5550, але я прикрила трохи раніше, адже ринок почав розвертатися. З цього трейду я зробила 1% від свого депозиту. SPX500 торгую на проп компанії Funding pips, кому цікаво - ось моя рефералка;)🚩Із того, що може бути вам корисним: коли ринок спустився на 50% від моєї твх - я опустила стоп нижче, я часто так роблю, якщо бачу, що ринок рухається в мою сторону.🍕Я знаю, що є думка, що стопи не можна рухати, але на практиці я не бачила жодного профітного торгуючого трейдера, хто ніколи не рухає стопи.Звісно, цим не можна зловживати, особливо, якщо ринок йде не в вашу сторону, але якщо трейд рухається в вашому напрямку, то підтягнути стоп - це ок!Взагалі, я вважаю, що правильно виставлений стоп - це один з найнеобхідніших навиків💪🦄Чекаю ваші коменти, і ще мені дуже цікаво, якщо ви не соромитесь, то напишіть, які у вас проблеми виникають в трейдингу?