Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NA.MALINA TRADING&INVEST
Додано 14 лип 2024

NA.MALINA TRADING&INVEST

@cryptobaza023
Кількість підписників: 1 400
Фото: 838
Відео: 92
Посилання: 426
Опис:
💎 Канал про базові поняття у крипті! 💎 За 7 років в крипті, я заробила біля $200000 💎 Тут ми всі разом вчимось розбиратись в трейдингу та інвестиціях 💎 Відповідаю на всі ваші запитання на прямих ефірах 💎 Звʼязатися зі мною @namalina0
Джерело

NA.MALINA TRADING&INVEST | Ви ж розумієте, що бички не було останні 2 роки?Якщо подивитися на мак...

Логотип телеграм спільноти - Crypto NA.MALINA NA.MALINA TRADING&INVEST @cryptobaza023
424 Охват/переглядів 2025-02-03 10:16 Повідомлення №1502
Ви ж розумієте, що бички не було останні 2 роки?Якщо подивитися на макродані, ми сповзали останні 2 роки.Федеральний резерв знижував запаси, знижували інфляцію і лише зараз почали зниження ключової ставки.🟠 Виходить біткоін зростав весь цей час у ведмежий ринок?Ми помилково оцінювали стадію ринку крипти за біткоїном, але за макро даними все було погано.У найближчі два роки ринок всіх здивує.Чекаємо на найближчі півроку зниження DXY та різке зниження ставки.Не дивіться свої портфелі.Все лише починається…🟠Чи буде біткоїн $70-80.000?Багато хто чекає на біткоїн по $70-80.000 і порівнює поточну подію з ковід крашем.Але люди забувають, що біткоїн сильно змінився з того часу.Якщо раніше біткоїн був лише головною криптовалютою.Сьогодні ж біткоін це world asset, його у всьому світі порівнюють із золотом та іншими активами.Тому він сьогодні не дав великої корекції.Йде дикий відкуп бітка, надто вже багато поставлено на нього великими дядьками.P.S Порівняйте ковід краш, тоді біток пішов на мінус 60% і альткоіни разом із ним.Сьогодні картинка зовсім інша.💡DYOR, друзі!