Джерело
NA.MALINA TRADING&INVEST | Мене завжди нудило від цих «їхніх» підсумків року і оцьоговсього…Нікол...
900 Охват/переглядів
2024-12-25 17:40
Повідомлення №1429
Мене завжди нудило від цих «їхніх» підсумків року і оцьоговсього…Ніколи їх не читала 😂І, відповідно, своїми підсумками теж не збираюсь нікого грузити… Ну кому яка різниця, що в тебе відбувається в житті? Ну реально😉Але щось реально розумне почитати люблю… особливо від людей, яких люблю🩷Тому, для всіх, хто мене любить і любить щось трохи розумніше, ніж «сабака гавкает, авчярка сасецкая», напишу пару слів😉Я досягаю в житті всього, чого хочу. І те саме трапляється з кожною людиною. Це треба розуміти! І треба викинути з голови цю ідіотську фразу: « а раптом не вийде» Точно вийде, але потрібна дисципліна, фахові знання і час. Якщо у вас не вийшло, то або ви недостатньо дисципліновані, або пройшло ще мало часу або у вас немає необхідних знань. Тому, витріть соплі, і подумайте, що можна зробити, щоб вийшло?Якщо ви не піклуєтесь про своє фізичне здоровʼя, бо у вам немає часу або грошей - то знайте, що з кожним роком вам буде ставати гірше, і всякі діабєти, деменції і інсульти- це дуже вірогідна історія в майбутньому. Якщо ви курите, бухаєте, нюхаєте дорогі, фігачите круасани з кока - колою, то не чекайте, що в старості ви будете тим самим дідом, що курив як паровоз і вмер в 90 років бо впав пʼяний.Фізичне тіло - це єдиний інструмент, завдяки якому ми можемо існувати в цьому світі. За ним треба піпєц як сильно і постійно доглядати. Не епізодично, не перед пляжним сезону, а завжди. Еврі факін дей!Люди, що оточують - найцінніший скарб. Люди, з якими можна бути собою. Поруч з якими легко. З якими ти ніколи не сваришся, бо вони тебе дуже добре знають, як і ти їх. Люди, до яких ти хочеш! Люди, що тебе не напрягають і що роблять твоє життя кращим, ніж воно є биз цих людей!Люди, що звинувачують тебе, щось вимагають від тебе, постійно мають до тебе претензії - це бруд на твоєму взутті, який треба почистити) Вони не варті того, щоб витрачати на них час😉 Просто поморозьтесь від них, не намагайтеся нікого міняти. Раптом ви впізнали себе в такій людині, то перестаньте бути такім гімном, бо раптом ваші друзі прочитають мій пост і поморозяться від вас?😂😂😂Розвивати себе потрібно постійно. Особливо свою духовність та енергетику. Ваше наповнення впливає на ваше оточення і на вас. Якщо ви любите своїх людей, попіклуйтесь про те, чим ви можете їх порадувати. Важливо духовно зростати. Це не інфациганщіна. Це правда жизні. Знайдіть свою систему і вивчайте її. Це дасть якісний буст. Завжди дає!І найголовніше, що мене навчили мої малихі з КармаЯкщо в тебе щось не виходить, допоможи комусь. І потім вийде в тебе!Якщо повернутись до людей лицем а не дупою, якщо давати їм лише найкраще, перестати пиздіти в інстаграмчіку і бути собою, то світ реально стає дуже сильно прекрасним!Не сцать! Вірити і любити себе! Любити все, що в нас є!Кайфувати, а не чекати, коли на тане шось там… Бо завтра може йобнути комета і колись не настане😉