Джерело
Фішки крипти | Забираєм 400 грн за реєстрацію + 400 грн за кожного друга від банку Ра...
387 Охват/переглядів
2026-06-08 08:27
Повідомлення №1661
Забираєм 400 грн за реєстрацію + 400 грн за кожного друга від банку Райфайзен🟢Завантажуємо застосунок🟢Реєструємось черз дію🟢Відкриваємо картку АТБ 🟢Здійснити оплату карткою на суму від 100 грн🟢Перевіряємо розділ «Кешбек» (обіцяють 100 грн зразу і 300 грн до 26.06 )Всі умови акції тут➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️Знову запустили акцію на Trading 212 В кого активний розділ з рефералами можете поскидати свої рефки (в мене там пусто)Умови такі ж як і той раз, єдине що не знаю чи зараз дає зареєструватись на ЗЕН українцям, пишуть що офф не можна но вроді дають дальше реєструвати, або пробувати через інші банкі: wise і тд. (Думаю зараз по всіх чатах буде куча помагаторів з рефкою)➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️10$ від BingX Хто раніше не купував USDT через Р2Р на BingX може получити 10$🟢Йдем на P2P і ловимо ордер де мінімальна сума від 4к-5к грн і купляємо USDT з знижкою в 12% 🟢Через суткі USDT можна виводити з біржі➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️➡️Flesh earn на окхЗ цікавого там можна застейкати фарос під 350% но більшу половину забирає фандінг)Фішки крипти | Чат | Admin