Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кріптер
Додано 14 лип 2024

Кріптер

@cripter_cash
Кількість підписників: 354
Фото: 477
Відео: 20
Посилання: 319
Опис:
Працюємо в криптовалюті 👨‍💻 Канал - https://t.me/cripter_cash 🫶 Наш чат - https://t.me/+sU96aLafHmo3OTVi 🫰 Пропозиції - @lllabenskiy 👨‍💻

👥 Кількість підписників

354
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -4

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 114 26-02-18 10:11
Бачу, як почали пролітати пости від інфлів, де вони обнуляються або втрачають величезні суми на угодах. 😿З початку цього місяця крипта гарненько склалась, ситуацій,де можна було витягнути профіт, не так багато.Саме в такий час дуже легко знайти пригод на п'яту точку. 😊Коли активностей небагато, часто ми компенсуємо їх тупою лудкою. Це максимально слизька доріжка.Ти можеш мати стрік із профітів, але не помітити, як баланс у моменті стане 0.Вже неодноразово потрапляв у такі ситуації, і найгірше, що можна зробити, коли починає щось не виходити це спробувати відігратися.Бували моменти, коли терпима мінус сотня перетворювалася на мінус 600–900$ за ніч. Коли на балансі вже не залишається коштів, ти відчуваєш полегшення, бо цей кошмар закінчився.Це і є чиста лудоманія, якої зараз намагаюсь уникати (періодично заграюсь навіть після обнулень).Якщо навіть великі канали, люди, які в крипті вже довгий час та мають великий багаж знань, ловлять мінуси, обнулення, то що можна сказати про новачків або тих, хто хоче тільки почати.Ринок хаває всіх, наразі тут реально страшно, і першочергове завдання навіть не заробити, а зберегти свої кошти та набратися досвіду. ☝️Аналізуйте все власноруч, перевіряйте, шукайте додаткову інфу і, навіть якщо залітаєте в щось, не варто вкидати туди всі кошти.Це база, якої в моменті дотримуватися дуже важко. Приказка про ризик і шампанське працює не завжди.Свої мінуси порахую в кінці місяця, там не сильно приємно виходить також. ✌️
👁 142 25-09-01 18:15
Місяць ворка з мексом 📆Вийшло близько 200$ профіту. Торгував хоч і майже кожен день, але не максимально сфокусовано.Наче і виділяв більше часу цьому, але не вийшло вийти на 500+$ як хотіло б. Все робив як завжди з 10$. Тому по логіці, потрібно лише збільшувати деп до 30, щоб і прибуток бустонути в х3.😎Впевнений, що настане час коли декілька угод в день буде перекривати теперішні місячні показники.Також, пройшов місяць повноцінного життя на одинці з собою.Кажуть що це загартовує, робить сильнішим. Коли ти сам, нічого не заважає фокусуватись на задачах. 📊З власного досвіду скажу наступне: тяжко нахрєн. В голові є розуміння що це реально може добревплинути на робочий процес та в цілому допоможе майбутній трансформації особистості.Та всеж, моменти коли не можеш поділитись з тим хто поруч емоціями які переповнюють прямо зараз, обговорити подіїякі стались за день чи просто глянути ютубчик разом, дуже впливають на загальний стан.Не було періодів коли міг побути на одинці з собою. Тому не навчився цьому, а може і боявся вчитись.Зараз, коли залишаєшся в 4-х стінах, та маєш більше вільного часу який поки не навчився правильновикористовувати, починаєш розбирати те що давно потрібно було пропрацювати. Перебираєш думки. Паришся чи на своємути місці. Чи взагалі робиш все правильно. Багато дойобів до себе ловиш.Звичайно є друзі та знайомі які розбавляють цей стан, за що я безмежно їм вдячний. Але різниця з партнером який поруч - є.Знаю що для багатьох самотність це велика свобода та кайф. Наразі саме для мене це в новинку і проходитьстадія адаптації. Робота звичайно займає час та голову, але все ж буває навалюється стан апатії. З чим наразі все ще борюсь.🤞Просто думки. Летимо далі. ⚡️
👁 163 25-06-17 18:25
Кріптер все чи просто заєбався?🫥Не думав що качелі мого балансу в крипті так вплинуть на емоційний стан.Наразі, після тисячної невдачі, я залишився без мотивації,запалу та сил щось робити далі.Абсолютно всі напрямки які були залучені останнім часом, та куди були вкинуті гроші, закінчились їх пройобом.Я так і не навчився стабільно без емоцій та лудки заробляти тут.Кожна негативна ситуація впливає на мене, тягнучи психологічний стан на дно, що призводить до нових помилок і відповідно до нових втрат.Я втомився від цього.За ці декілька місяців було злито банк просто в нікуди, де ніщо не дало результату.Кожен день, я бачив мінус на балансі, абсолютно кожен день, вне залежності від моїх дій.Також, попередні обнулення так і не відпустив, це також їсть зсередини.Високоризикові угоди, незрозумілі щитки, нфт і так далі по списку, все прогоріло.Ринок ріс - баланс падав, ринок падав - баланс падав з подвійною швидкістю.Я приймаю те, що припускав помилки. Вже не перший рік тут, та повинен був хоч щось засвоїти та навчитись, але коли все що робиш не приносить ніякого результату, дуже важко триматись на позитиві та продовжувати йти далі.Плюсом до цього, інші фактори з життя впливають на мене, є відчуття, що це все переходить в якусь депресію, затяжний тільт, де лише іноді розвиднюється.Виснаження, безцільні дні, апатія та лише хуйові думки не дають спокою.Не можу перелаштувати мислення,бути вдячним, тому що є.Відчуття що в погоні за швидкими грошима втратив не лише кошти, а і себе.Сподіваюсь це зміниться. Наразі хотілось би поділитись саме тим станом який переживаю та проходжу.Всім удачі, та не лудітє пацани.Повернусь вже з позитивом.
👁 284 24-12-07 13:08
Крутимо Arkham 👨‍💻Шо там, відпочиваєте на вихідних? Запускаємось, треба воркати.Arkham запустили свою біржу зі спот і фючерною торгівлею. Біржа має систему поінтів, які будуть конвертовані у токен який ми і будемо фармити.Перший дроп від мав гарні показники, тому другий не пропускаємо.Що робимо? 🟠Реєструємось за посиланням та проходимо верифікацію🟠Депозитим та торгуємо 🟠Набиваємо торговий об'єм та чекаємо на винагородиСистема поінтів наступна:200 поінтів: 100.000$ спот або 1.000.000$ фючі.500 поінтів: 250.000$ спот або 2.500.000$ фючі.1.000 поінтів: 500.000$ спот або 5.000.000$ фючі.2.000 поінтів: 1.000.000$ спот або 10.000.000$ фючі.5.000 поінтів: 2.500.000$ спот або 25.000.000$ фючі.10.000 поінтів: 5.000.000$ спот або 50.000.000$ фючі.20.000 поінтів: 10.000.000$ спот або 100.000.000$ фючі.Дедлайн зовсім скоро, а саме 13 грудня📆Очікую отримати 1.5-2$ за 1 поінт. Що при мінімальному об'ємі в 100тис. буде = 300-400$. (може бути і більше)💰Судячи з активності на біржі, людей не багато, тому може вийти дуже не погано.Планую зробити 1 акаунт на 100 тис, виходячи з затрачених коштів, буду робити ще 1 профіль або крутити далі основний але з більшими об'ємами. 😎Торгуємо акуратненьок лімітками, щоб мінімалізувати ціну поінтів.Кріптер | Наш Чат