Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @cringedepartment

Логотип телеграм спільноти - ✙Над пропастью кринжи✙ 2024-07-14

✙Над пропастью кринжи✙

Кількість підписників:
5765
Фото:
1220 
Відео:
216 
Посилання:
898 
Категорія:
Політика
Опис:
Політичний постмодерн

Канал ✙Над пропастью кринжи✙ - @cringedepartment - №2461

Розкол у Демократичній партії став очевидним після дебатів Байден-Трамп, пробивався через позицію ряду впливових демократів, які вимагали від Байдена знятися одразу ж, і ряду демократичних спонсорів, що заморозили пожертви Байдену на суму 90 млн доларів, якщо він висуватиметься. Тепер він досяг піку у становищі, де Байден був змушений знятися і підтримав Камаллу Гаріс, а Барак Обама не сказав про неї ні слова і написав, що «сподівається що партія обере хорошого кандидата на виборчій конференції».
Один із спонсорів Демпартії, Син того самого Сороса Алекс Сорос уже встиг висловитися на підтримку Камали і оприлюднив фото з нею. Так само і Клінтони, які висловилися на підтримку Камалли. Американські медіа повідомляють, що перші хто дізнався про рішення Байдена - співробітники Білого дому, у той час як у самій партії «не знають що коїться».
Розкол по лінії «старі демократи» (ближчі до центру) - Байден, Клінтони, Гарріс, Бутіджич, і «нові демократи» - Обама та, найбільш вірогідно, деякі нові ліві, які заручилися рядом спонсорів. Втім, за іронією долі, крило Байдена називається в американській політиці саме New Democrats - це мало значення в 1990х, але вже не має доторку з реальністю.
Наразі незрозуміло, хто саме «козир в рукаві» групи Обами і чи є він взагалі - чи це навпаки, гра просто проти Камалли «за кращий варіант». В обох випадках, єдність партії тріснула у дуже болючий момент.
Щодо самого питання «які шанси у Камалли проти Трампа»? Тут важливіше не загальна кількість голосів, а їхній рівномірний розподіл по Штатам - у США кожен штат має певну кількість виборників, за яких і голосують на виборах президента. Тобто набравши наприклад 49% проти 51% у певному штаті, ви отримуєте 0 виборників, у той час як ваш опонент - усіх.
За електоральним моделюванням, Камалла має можливість перемогти Трампа у 3х вирішальних штатах з 7. Сумарно, вони здатні дати їй 35 виборників (це штати Джорджія, Невада і Мічиган) - для порівняння, Байден у аналогічному випадку мав би перевагу у 3х інших з 7, які б дали йому 41 виборника. Втім, до виборів ще є час. Байден мав шанси на перемогу у Пенсильванії, а це досить значний регіон - є ризик, що Камалла буде змушена брати віце-президентом губернатора штату Шапіро. Знову таки, аби збалансувати свої демографічні показники (чорна жінка), їй цілком може знадобитися білий чоловік як напарник. Втім, наразі соціологи не дають їй великого шансу на домінування над Трампом (звісно, якшо виключити фактор popular vote).
Конкретна серйозна боротьба розгорнеться за «іржавий пояс» - колишні промислові регіони на Півночі Мідвесту США / Великі озера (Огайо, Мічиган, тощо). Це частково пояснює вибір Трампа на користь Венса - представника робітничого класу, який встиг попрацювати нафтовиком та промисловиком саме у цих регіонах, і сам є вихідцем із цих місць.
Загальне електоральне моделювання від The Economist наразі віддає перевагу Трампу у більшості ключових штатів для виборів. Сформоване воно якісно, і показує лідирування Республіканців, яке зумовлює вірогідність виграшу Трампа в 83%, проти 17% Байдена (так, він знявся, але таких детальних моделювань по Трамп-Камала ще не було). Окрім того, є ризик що ряд демократів можуть проігнорувати вибори внаслідок внутрішньопартійних чвар (якщо висунуть кандидата не з їх крила).
У Трампа є стійкі шанси на перемогу, у той час як для демократів буде стояти надскладна задача «зберегти центристів», що може бути не досить підвладно Камалі. Але, ми ще не знаємо на кого роблять ставку заколотники в лавах Демпартії. Потрібен час.
Знову таки, великий відрив це не завжди демобілізація виборця і зневіра. Обама в 2012 році програвав Міту Ромні, однак саме це зумовило мобілізацію його виборців і подальшу перемогу.
«Хто краще для України?» - поки облиште це питання. Взагалі кавова гуща, особливо в контексті остаточно не зрозумілої позиції по кінцевому кандидату.

3400
24-07-21 21:48