Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Срав пес, гуділи бджоли 🇺🇦
Додано 04 чер 2021

Срав пес, гуділи бджоли 🇺🇦

@cowintheshell
Кількість підписників: 181
Фото: 12,900
Відео: 884
Посилання: 4,690
Опис:
Джерело

Срав пес, гуділи бджоли 🇺🇦 | Я не знаю, чи поїду я на гру по хтоні. Я не знаю чи хочу я бути хтонню...

Логотип телеграм спільноти - Срав пес, гуділи бджоли 🇺🇦 Срав пес, гуділи бджоли 🇺🇦 @cowintheshell
81 Охват/переглядів 2024-11-04 18:40 Повідомлення №23091
Я не знаю, чи поїду я на гру по хтоні. Я не знаю чи хочу я бути хтонню, я не знаю, чи хочу я в таку політичку, я не знаю, чи зможу я взяти відпустку і чи буде звідки брати відпустку. Але я не бачу нічого злого в тому, щоби зараз ставити і грати ігри з таймінгом "після перемоги". Тим більше, коли таймінг фантазійний -- нам ніколи так не пощастить в реальному житті, щоб замість росії було море, і реальних постатей в сюжеті поки не замічено. Ми читаємо книги "після кінця війни" - та ж Колонія Кідрука. Ми грали в майбутнє в різних кіберпанках і політичках.І це не якийсь мегаполігон, новини з якого будуть розхитувати стосунки з партнерами -- це фактично камерка. Де чотири десятки людей будуть в сучасну хтонь, дозволивши собі на кілька днів забути, що є війна - бо тут вона вже була.Я дивлюсь на список МГ і мені прям зрозуміло, чому вони не можуть перенести гру в уявний світ і чому важливо саме так. Я не хочу сперечатись зараз ні в чатах ні по лічках, відстоюючи думку, що ця гра має право бути. Але шось начиталась вже за сьогодні стільки говна, шо бодай у власному каналі цей стейтмент хочу лишити.