Джерело
Київ city | У Києві поліцейські врятували цуценя, якого хазяйка била та поїла горі...
5 000 Охват/переглядів
2023-03-16 16:53
Повідомлення №4266
У Києві поліцейські врятували цуценя, якого хазяйка била та поїла горілкоюМинулого місяця інспектори з протидії домашньому насильству отримали виклик про конфлікт між сусідами у квартирі, повідомили у поліції Києва. Розібравшись у ситуації, поліцейські збирались вже йти, однак почули жалібне скавчання.Правоохоронці помітили маленьке цуценя такси, яке тремтіло і виглядало знервованим та наляканим. Від сусідів поліцейські дізнались, що власниця тварини постійно вчиняє сварки, знущається над цуценям, прив’язує його до батареї та б’є.Правоохоронці вилучили тварину та передали до ветеринарної служби для огляду та оцінки стану її здоров’я. На зловмисницю склали протокол за ч. 1 ст. 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення – це жорстоке поводження з твариною. Суд оштрафував жінку на 3400 гривень.У клініці песику стало зле, йому діагностували важку інфекційну хворобу. На щастя, цуценя вдалось врятувати. Тепер він проживає у сім’ї одного з поліцейських, який його врятував.Фото: Поліція Києва