Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 787s cooking
Додано 06 гру 2025

787s cooking

@cooking787
Кількість підписників: 21 081
Фото: 1,430
Відео: 30
Посилання: 452
Опис:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787
Джерело

787s cooking | В чому взагалі суть Катапульти хто не викупає ? Коротко розказував про...

Логотип телеграм спільноти - 787s cooking 🎄 787s cooking @cooking787
5 930 Охват/переглядів 2025-12-29 20:01 Повідомлення №3067
В чому взагалі суть Катапульти хто не викупає ? Коротко розказував про механіку, але бачу, що не всі розуміють, чого зараз всі летять туда. Вона дозволяє створювати за $1-$10 і торгувати мемами з певною волатильністю і швидкістюДа, лудка тут присутня, але як і в будь якому веб3 продукті…Комісії від трейдерів приходять тому хто створив токен, що дозволяє нам заробляти на обʼємах - при цьому це набагато надійніше, ніж звичайні LP, оскільки токени мають мінімальну вартістьДалі, нова механіка бандінгу звʼязує продукт з Ончейном. Той хто створив свій токен зможе вивести свій токен на Солану без витрат на маркетинг/бондінг .Коли мігрує LP, 80% пропозиції вже знаходиться в руках тих, хто зайшов на етапі бондінгу. Катапульта формує LP з обʼєму, і 98% пропозиції знаходиться в пулі.Ше звертаю увагу на поінти, хоча такий продукт якщо вистрілить може роздати набагато краще недавніх зливів так що торгувати зараз має сенсЩо робити конкретно?- ланчити свої токени і фармити з комси- гнати трафло на рефку, не так цікаво але свій +- торгувати на лов сайз і фармити поінтиНаступний стрім маю ідею на стрімі заробити на дріфт корч і на ньому ж поїхати його купляти, дасте активу🫦Зарегатись на платформі - catapult.trade/r/7878787