Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Contra Spem Spero | Crypto
Додано 06 гру 2025

Contra Spem Spero | Crypto

@contraspemspero_crypto
Кількість підписників: 686
Фото: 175
Відео: 9
Посилання: 143
Опис:
Про крипту соловʼїною Чат - https://t.me/contraspemspero_chatnew
Джерело

Contra Spem Spero | Crypto | Розкажу вам трохи про дрониА саме про FPVРозкажу те, що мабуть багато ...

Логотип телеграм спільноти - Contra Spem Spero | Crypto Contra Spem Spero | Crypto @contraspemspero_crypto
695 Охват/переглядів 2025-10-09 18:50 Повідомлення №306
Розкажу вам трохи про дрониА саме про FPVРозкажу те, що мабуть багато людей не знають та не розуміють - це й не дивно (я й сам колись таким був)Почну я мабуть з того, що просто навчитись літати на ньому для бойової роботи це малоТільки з нальотом і набутим досвідом ти починаєш літати так як потрібноВраховувати вітер, кут заходу на ціль, радіогоризонт та й інші нюансиКоли я перші рази сідав за пульт в мене тремтіли рукиВід розуміння що це вже не іграшка, на якій ти просто ганяєш туди-сюди - це вже бойова робота, він несе пару кілограм вибухівки і відповідальність за все це на тобіКоли я пролітав над нашими я молився, щоб ця болванка не впала комусь на голову 🥲З часом вже звик до того і перейшло, але ступінь відповідальності не зменшиласьБувають випадки, коли тобі треба зайти дуже чітко бо в пару метрах від підарів вже наші позиції (долоньки від того пріють знатно)Не кожен дрон долітає та вражає цільРаніше я думав як і всі - є дрон, ти собі вилетів, долетів до підарів, забаранив, всьо, ти молодецьАле так не працює 🙂Дуже багато дронів втрачається від різних чинниківПогодні умови, радіогоризонт, РЕБ, збили суміжники, збив ворог, втрата стріму, підари встигли сховатись десь і т.д.З цим ми стикаємось абсолютно кожного дня і якщо 2-3 дрони з 10 долетять до цілі це вже вважається добреТому мені смішно і сумно, коли я бачу різні пости в соц. мережах заради піару, або ті волонтери які передають дрони (величезна дяка вам) на кшталт «кожен дрон це влучання точно в ціль» або «кожен дрон це знищений ворог»Я розумію нашо так роблять - щоб хоч якось мотивувати людей, а люди зараз забили максимально на війну та військових і всім до сраки що там і куди літає та нашоАле так насправді не є 😔Єдине з того всього що тішить - у ворога такі самі проблеми, але вони намагаються їх усунути та покращити статистику, а ми в цьому на жаль відстаємо P.S. Ось так виглядає Костянтинівка кожного дня, «асвабадітєлі» наші 🫠