Джерело
Урядова "гаряча лінія" 1545 | Провели селектор під головуванням Президента щодо ситуації в енергетиц...
489 Охват/переглядів
2026-01-20 10:07
Повідомлення №9836
Провели селектор під головуванням Президента щодо ситуації в енергетиці після чергової масованої російської атаки. Заслухали оперативну інформацію про стан енергосистеми та ситуацію в регіонах, скоординувалися щодо подальших кроків з відновлення.Ворог цілеспрямовано б’є по критичній інфраструктурі. Було багато балістичних ударів. Є пошкодження в низці областей та у столиці.У Київській області, на жаль, є загиблий цивільний. Щирі співчуття рідним і близьким.Через наслідки обстрілу Києва в окремих районах фіксуються перебої з водо-, тепло- та електропостачанням. Без тепла наразі понад 5 тисяч будинків у місті.Складною залишається ситуація у Харківській, Сумській та Чернігівській областях.Аварійні служби працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити подачу води, тепла і світла. На період ремонтів задіяні всі доступні резерви: розгортаються додаткові потужності резервної генерації, працюють Пункти незламності, залучені підрозділи ДСНС. Уряд використовує всі наявні інструменти, щоб підтримати людей і мінімізувати наслідки ударів.