Джерело
Урядова "гаряча лінія" 1545 | Працюємо над відновленням енергопостачання для мешканців столиці та Ки...
508 Охват/переглядів
2026-01-10 11:17
Повідомлення №9784
Працюємо над відновленням енергопостачання для мешканців столиці та Київської області.Теплопостачання. Станом на зараз систему теплопостачання запущено. Теплогенеруючі об’єкти подають теплоносій до житлових будинків, триває поетапний запуск постачання безпосередньо в оселі. Повну подачу тепла очікуємо вже сьогодні.Електропостачання. Ситуація з електроенергією залишається складнішою. Правий берег Києва майже повністю переведено на планові графіки відключень. На Лівому березі наразі ще зберігаються аварійні відключення. Енергомережі суттєво пошкоджені, а через низькі температури люди активніше використовують електрообігрівачі. Просимо ощадливо споживати електроенергію в час відновлення енергосистеми після обстрілів. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше збільшити обсяги подачі електроенергії. Проведено необхідну координацію з генеруючими компаніями та всіма профільними службами. Уряд надає повну необхідну підтримку.Очікуємо перехід столиці на планові графіки електропостачання до кінця дня.По області теж тривають відновлювальні роботи. Уже відновлене енергопостачання для 275 тисячі домівок. Очікуємо, що люди отримають світло в оселях вже до кінця цієї доби.