Джерело
Coin Artifacts 💰 | Чесно, я не розумію одного…Чому всі впадають у істерики через якусь пр...
1 450 Охват/переглядів
2025-12-06 23:45
Повідомлення №785
Чесно, я не розумію одного…Чому всі впадають у істерики через якусь пропущену можливість заробити на черговому пампі? Скільки можна фомойобити? Невже досі не доходить, що ринок — це нескінченний конвеєр можливостей? Заробити можна завжди. Питання лише в тому, чи ти рухаєшся правильним шляхом, чи просто бігаєш за хайпами.Серйозно, копніть хоч трішки on-chain — і ви офігієте, скільки там грошей крутиться і як люди заробляють навіть тоді, коли ринок валиться. Поки всі кричать про "крах", інші тихо друкують прибуток, бо вони знають, що роблять.Але є один момент, який більшість не хоче приймати: щоб навчитися стабільно заробляти, особливо коли ринок летить вниз, треба вбити в це купу часу. І не факт, що одразу будете в плюсі. Але точно не за день, і точно не на “ламбо завтра”.Подивіться на Google, AWS, Microsoft — їх будували роками, а не за місяць.В крипті те саме: хочеш мати систему, хочеш реально заробляти, або навіть якщо вам закортіло лізти в HFT — забудь про казки. Це роки роботи, тестів, досліджень і поламаних мозків.