Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CLONNEX FAMILY
Додано 14 лип 2024

CLONNEX FAMILY

@clonnexfamily
Кількість підписників: 1 698
Фото: 2,700
Відео: 1,460
Посилання: 1,220
Опис:
CLONNEX FAMILY — фан спільнота про Северина Наконечного Радіо — https://zeno.fm/player/clonnex-radio Власник — @legenda3310 Адмін — @ven4ik_1
Джерело

CLONNEX FAMILY | Особисто я не знаю, чи переживу втрату такого гіганта в укрмузлі. Я на...

Логотип телеграм спільноти - CLONNEX FAMILY CLONNEX FAMILY @clonnexfamily
470 Охват/переглядів 2025-08-05 15:16 Повідомлення №6428
Особисто я не знаю, чи переживу втрату такого гіганта в укрмузлі. Я на початку повномасштабки слухав Шадоурейза, Моргенштерна і дохуя виконавців, які тоді форсилися. Батько пішов воювати — я далі слухав… Поки я був у Закарпатті (перші 3 місяці повномасштабки), в ТТ попався відос під сніппет «Ya Lyublyu». Я його скіпнув і подумав: “Шо за хуйня?” Аж коли пройшло 3 місяці, я приїхав додому з Закарпаття і пішов кататись в Euro Truck Simulator з увімкненим спотіком — мені попався «Карпатський драп». І тодііі моє ставлення до укріндустрії кардинально змінилось. Я тиждень ганяв лише MEDIV Luff N Sip — всі мої близькі та знайомі, блять, дізнавались від мене про нього, бо я піздець як ним захопився. Через 2–3 місяці прослуховування Клонекса я повністю дропнув рус музло. Я зрозумів, що є дохуя тіпів в укр, які роблять ахуєнно. І що більше я заглиблювався, то більше ловив крінж із себе колишнього — як я, блять, міг слухати весь той шлак, коли під боком таке вариться?Я почав ділитись враженням про Клонекса з усіма — типу: «Слухай, це наш козачок!», і як не дивно — багатьом людям теж заходило. Я бачив, як люди які навколо мене ганяють треки Клона в перемішку з своїми фаворитами. Я загорівся цим всім піздець як... Навіть моє ДР на 16-ти річчя (2023 рік) було на тематику КЛОНЕКС... Всі подарунки були в його обличчі або якось пов'язані з ним. На 17-ти річчя взагалі його мерч в повному комплекті, але без кофти. Створив, пам’ятаю, тгк, який досі в мене є — можете прогортати в 2023–2024 роки. Там я ще вів фан-аккаунт про Клонекса. В мене була мета зробити ахуєнний канал, і через рік я її переступив — зараз ви мене бачите тут. Бо нахуя вести 2, 3, 10 каналів, коли можна зібрати зусилля на один? Я вдячний, що Легенда (власник CLONNEX FAMILY) помітив і взяв мене під своє крило. Я хотів просувати — я це роблю. Ютуб, шортси, ТТ почали вести — це все для додаткового бусту. Це вже не просто фан акк, це — наша сім'я. І я не уявляю, хто ще блять врятує нашу UA індустрію, як не Северин Наконечний... Я вдячний кожному, хто з нами в цій родині, яка зародилась в 2022 році. Ми раді кожному. З любов'ю, повагою.