Статистика telegram каналу - @citykharkivua

Харківська міська рада

Subscribers: 23125
Photos: 33900  Videos: 425  Links: 3900 
Новини Харкова
2022-01-11

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-03-07
2024-03-06
2024-03-05

Історія змін назви

Харківська міська рада
2024-03-07
Telegram: Contact @citykharkivua
2024-03-06
Харківська міська рада
2024-03-05

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-03-07
Акаунт Telegram
2024-03-06
Публічна группа чи канал
2024-03-05

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Харків був представлений на Міжнародній виставці-конференції «ReBuild Ukraine Powered by Energy», яка відбулася 14-15 листопада у Варшаві.

У заході взяли участь представники територіальних громад, державних структур, бізнесу, благодійних фондів, міжнародних інвестиційних та фінансових організацій. Харків на конференції представила директор КУ «Харківська інвестиційна агенція» Тетяна Столяренко. Вона подякувала міжнародній спільноті за підтримку України, розповіла про темпи розвитку Харкова до повномасштабного вторгнення та показала наслідки руйнувань, спричинені збройною агресією рф.

Крім того, Тетяна Столяренко розповіла потенційним інвесторам про перебіг роботи над оновленим Генеральним планом розвитку міста Харкова. Також були представлені вже реалізовані проєкти з відновлення пошкоджених будівель та подальші плани щодо розбудови міста з урахуванням сучасних викликів - дотримання безпекових норм, впровадження цифрових технологій, реалізація програм енергоефективності та охорони навколишнього середовища.
Рух транспорту на вулиці Коцарській, в районі будинку №54, обмежений з 17 листопада до 29 грудня.

Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це пов’язано з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на каналізаційній мережі.

Пропуск транспорту організований вільною від виконання робіт смугою руху.
Рух тролейбусів на вул. Валентинівській, на ділянці від вул. Гвардійців-Широнінців до розворотного кола «Східна Салтівка», буде припинений з 10:00 до 15:00 17 листопада.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з аварійним ремонтом контактної мережі.

У цей період тролейбуси №35 та 56 не курсуватимуть. Для забезпечення транспортного сполучення буде організована робота тимчасового автобуса №34 за маршрутом: вул. Владислава Зубенка (розворотне коло тролейбуса) - вул. Валентинівська - ст. м. «Студентська».
Рух тролейбусів на пр. Ново-Баварському, на ділянці від розворотного кола «Пр. Дзюби» до вул. Китаєнка, буде припинений з 9:00 до 11:00 16 листопада.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням СКП «Харківзеленбуд» робіт з видалення аварійного дерева.

У цей час тролейбуси курсуватимуть так:

№27: розворотне коло «Пр. Дзюби» - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Планова - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - бул. Гончарівський - вул. Маліновського - вул. Благовіщенська - пл. Благовіщенська - узвіз Соборний - вул. Університетська - пров. Спартаківський - майдан Конституції (у зворотному напрямку: майдан Конституції - пл. Павлівська - пл. Сергіївська) - пл. Благовіщенська – вул. Коцарська - вул. Маліновського - бул. Гончарівський - вул. Велика Гончарівська - вул. Семінарська - пр. Любові Малої - вул. Китаєнка - пр. Ново-Баварський - розворотне коло «Пр. Дзюби».

№11: не курсуватиме.
Водопостачання частини Новобаварського та Основ'янського районів буде тимчасово припинене з 9:00 до 24:00 15 листопада.

Як повідомили в КП «Харківводоканал», це пов'язано з проведенням ремонтних робіт на водоводі на вул. Академіка Богомольця. Без води тимчасово будуть абоненти наступних вулиць:

- Новобаварський район, багатоквартирні будинки: вул. Власенка, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 18, 22; вул. Селянська, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 30-а, 34, 34-а, 36, 76; вул. Богомольця, 1, 3, 7, 9, 9-а, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27-а, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 55-а; вул. Москалівська, 108, 110, 112, 170, 172, 174;

приватний сектор: вул. Фельдшерська, вул. Жутівська, вул. Сущенська, вул. Службова, вул. Лютівська, вул. Текстильна, вул. Москалівська, пров. Кубраківський, пров. Орача, вул. Орача, пров. Краматорський, вул. Світланівська, вул. Борова, вул. Торгова, вул. Пилипівська, вул. Арсенальна, вул. Ключова, вул. Кривомазова, пров. Раднянський, пров. Яремівський;

– Основ'янський район, приватний сектор: вул. Біологічна, вул. Диканівська.

На час проведення ремонтних робіт підвезення води здійснюватиметься автоцистернами КП. Телефон для довідок: 15-33.
Через сильні пориви вітру в місті Харкові станом на 14:00 впало 13 дерев і 12 великих гілок.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, такі випадки зафіксовані в Салтівському, Немишлянському, Основʼянському, Слобідському, Холодногірському та Шевченківському районах. Зараз комунальні служби оперативно усувають наслідки негоди. Зокрема, бригади СКП «Харківзеленбуд» і КП «Харківблагоустрій» пиляють та вивозять повалені дерева та зламані гілки.

Також через вітер сталося 27 випадків пошкодження дахів у Київському, Салтівському, Новобаварському, Шевченківському, Основʼянському, Слобідському та Холодногірському районах. Працівники КП «Харківжилбуд», КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», КП «Харківспецбуд» оперативно усувають аварійність пошкоджених покрівель і балконів, закріплюють металеві конструкції, укріплюють парапети та ін. Роботи тривають.
Бригади КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» за останні три місяці вивезли 4,3 тис. куб. м сміття з вулиць Пушкінської, Сумської, Мистецтв, а також з частини пр. Героїв Харкова.

Як повідомили на підприємстві, після початку повномасштабного вторгнення рф вивозити ТПВ з цих вулиць почали в березні 2022 року.

У районі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відходи вивозить бригада сміттєвозу у складі водія Олександра Головка та вантажника Володимира Грицая. Маршрут центром Харкова - основний для них, тому вони добре знають його особливості.

«Бригаді доводиться виїжджати на маршрут раніше, поки рух центром не такий інтенсивний, як удень. Через велику кількість припаркованих автомобілів водію буває важко проїхати на ділянках біля вул. Пушкінської, 3 та 63, вул. Сумської, 24, 26. Нелегко буває заїжджати вузькими дорогами у двір на пр. Героїв Харкова, 27», - розповіли в КП.
У п’ятницю трамваї №16, 16А та 27 тимчасово змінять свої маршрути!

Рух трамваїв на вул. Героїв Праці та пр. Тракторобудівників, на ділянці від вул. Академіка Павлова до розворотного кола «Салтівське», буде припинений з 9:00 до 16:00 10 листопада.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов’язано з ремонтом трамвайної колії.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

№16: розворотне коло «Журавлівський гідропарк» - вул. Шевченка - вул. Мойсеївська - вул. Віринська - в’їзд Семиградський - вул. Академіка Павлова - вул. Героїв Праці - вул. Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк»;

№16А: розворотне коло «Журавлівський гідропарк» - вул. Шевченка - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - в’їзд Семиградський - вул. Віринська - вул. Мойсеївська - вул. Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк»;

№27: розворотне коло «Новожанове» - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - вул. Героїв Праці - вул. Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк».
Рух трамваїв на вул. Шевченка, на ділянці від розворотного кола «Журавлівський гідропарк» до вул. Героїв Праці, та на вул. Героїв Праці, на ділянці від вул. Шевченка до вул. Академіка Павлова, буде припинений з 10:00 до 15:00 8 листопада.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов’язано з ремонтом контактної мережі.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

№16, 16А: розворотне коло «Салтівське» - пр. Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова - в’їзд Семиградський - вул. Віринська - вул. Мойсеївська - вул. Шевченка - розворотне коло «Журавлівський гідропарк».
Рух транспорту на вул. Раєвської, в районі перехрестя з вул. Миколи Манойла, обмежений з 6 листопада по 6 грудня.

Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це пов’язано з проведенням аварійних робіт з ліквідації витоку газу.

Пропуск транспорту організований вільною від виконання робіт смугою руху.
Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 5 листопада, вітає соцпрацівників з професійним святом.

«Харків витримав чимало випробувань - і це не потребує доведення. Але от ще одна істина - це вдалося виключно завдяки людям. Нашим людям. Усім, хто залишається жити і працювати тут заради інших.

І сьогодні серед цих стійких людей я хочу відзначити близько двох з половиною тисяч соціальних працівників, які були і лишаються однаково вірними своїй справі і своїм підопічним як у мирні, так і у воєнні часи.

Зі святом, працівники соціальної сфери!» - говориться у привітанні.
Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 4 листопада, вітає працівників залізничного транспорту з Днем залізничника.

«Ваша робота в мирний час приносила людям чимало можливостей подорожувати та відкривати нові горизонти. Але особливо відповідальною та важливою ваша діяльність стала під час війни, адже завдяки вам українці могли рятувати свої життя. Я вдячний усім залізничникам за героїзм, копітку працю та за те, що ви зберігаєте нашу країну в русі.

Бажаю вам благополуччя, натхнення та доріг, що ведуть у щасливе майбутнє. Миру всім нам!» - говориться у привітанні.
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери сьогодні, 3 листопада, відбулися у Салтівському, Немишлянському та Шевченківському районах.

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував соціальним працівникам міста за чуйність і турботу про самотніх людей, осіб з інвалідністю, переселенців, дітей і т. д.

«Дякую кожному з вас за напружену і важку роботу! На вас лежить величезне навантаження, особливо під час війни. Але хто б і коли не звернувся до вас по допомогу, ви завжди її надаєте - піклуєтеся, підтримуєте людей у найважчих ситуаціях, з якими впоратися самим їм просто не під силу», - зазначив Ігор Терехов.

Кращі працівники соціальної сфери були відзначені Подяками міського голови.
Святкові заходи, присвячені Дню працівника соціальної сфери, пройшли сьогодні, 2 листопада, в місті Харкові.

З прийдешнім професійним святом міський голова Ігор Терехов привітав соціальних працівників Київського, Основ‘янського, Слобідського, Холодногірського та Новобаварського районів.

Мер зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну навантаження на працівників соціальної сфери Харкова збільшилося в кілька разів. Зокрема, їхньої допомоги потребують понад 500 тис. вимушених переселенців.

«Працівники соціальної сфери - це серце Харкова. Ви обрали дуже важку, але вкрай необхідну професію. Ваша місія - допомагати людям і дарувати їм надію. Я дуже вдячний вам за вашу чуйність та доброту, за все, що ви робите для мешканців нашого міста», - зазначив Ігор Терехов.

Кращим соціальним працівникам мер вручив Почесні грамоти Харківської міської ради та Подяки міського голови.
У Харкові повністю облаштували захисні споруди комунальної форми власності.

Як повідомив в інтерв'ю спецпроєкту Українського Радіо Харкова «Майдан свободи» міський голова Ігор Терехов, у цих укриттях комунальники прибрали сміття, провели світло, встановили лавки, вогнегасники та ємності з питною водою.

«Укриття комунальної форми власності впорядковані. Але є укриття, які не належать місту. Вони державні або комерційні. На жаль, з ними є певні труднощі, і їм треба дати лад. Наприклад, це укриття державних підприємств, які почали процедуру банкрутства. Є деякі проблеми, які потрібно вирішувати», - наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, в Харкові працює інтерактивна карта укриттів: https://smart.citynet.kharkov.ua/opendataportal/. Також найближче укриття можна знайти за допомогою чат-боту «Харків - твій дім»: t.me/tviyDimKharkivBot.
Місто Харків має можливості надати все необхідне для комфортного проживання людям, які евакуюються з Куп’янського району.

Про це сьогодні, 31 жовтня, в ефірі національного телемарафону наголосив міський голова Ігор Терехов.

За його словами, вимушених переселенців розселяють у гуртожитках. Людям готові надати теплий одяг, постільну білизну, засоби гігієни, а також забезпечують харчуванням - близько 35 тис. мешканців міста щодня безкоштовно отримують їжу.

Мер також розповів, що на комунальних, державних і приватних підприємствах є робочі місця для переселенців.

«У місті відкривається багато ФОПів - Харків посідає четверте місце в країні за кількістю їх реєстрації», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що станом на 1 жовтня кількість ФОП у Харкові становила 118,7 тис. осіб. Протягом січня-вересня понад 10,5 тис. фізичних осіб-підприємців розпочали роботу та офіційно зареєстрували бізнес у Харкові. Крім того, 727 ФОП обрали Харків як нову локацію для своєї діяльності.
Рух тролейбусів на вул. 23 Серпня та вул. Космонавтів, на ділянці від розворотного кола «Вул. Клочківська» до вул. Дерев’янка, буде припинений з 10:00 до 15:00 31 жовтня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з ремонтом обладнання на тяговій підстанції.

У цей час тролейбус №12 курсуватиме так: розворотне коло «Лікарня швидкої та невідкладної допомоги» – вул. Балакірєва – вул. Дерев’янка – пр. Науки – пр. Незалежності – вул. Трінклера – розворотне коло «Ст. м. «Держпром».
Росіяни суттєво пошкодили нашу транспорту інфраструктуру.

Обстрілами було знищено 70% комунальних автобусів, 50% трамваїв і понад 25% тролейбусів, пошкоджено 35 кілометрів контактної мережі і майже половина всіх доріг Харкова.

Але, незважаючи на величезні втрати та збитки, навіть за найгірших часів протягом останніх півтора року рух у місті не зупинявся ні на мить — громадський транспорт курсував, а розбиті дороги ремонтувалися.

І я переконаний, що поступово ми відновимо усе зруйноване ворогом.

Зі святом, наші незламні дорожники та автомобілісти!
Через сильні пориви вітру станом на 20:00 у місті Харкові впало 101 дерево і 94 великі гілки.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, такі випадки зафіксовані у всіх районах міста. Робітники вже розпиляли 74 дерева та 54 гілки.

Також через негоду сталося 60 випадків пошкодження дахів (на шести роботи вже виконали), 32 випадки обриву дротів АТ «Харківобленерго» та 31 - КП «Міськсвітло» (14 пошкоджень усунені).

Бригади СКП «Харківзеленбуд», КП «Харківблагоустрій» та інші служби оперативно усувають наслідки негоди, розпилюють та вивозять повалені дерева, зламані гілки, ремонтують покрівлі та мережі. Роботи тривають.
Сильне майбутнє Харкова — за молоддю!

Ось чому зараз так важливо надати молодим хлопцям та дівчатам якнайбільше можливостей для самореалізації, максимально залучити їх до участі в розвитку та відновленні міста, створити такі умови життя тут, щоб усі, хто виїхав, повернулися назад.

Під час нашої зустрічі молодь торкнулася багатьох тем: гранти для бізнесу, міський бюджет, пільгове придбання житла, відродження фонду культури та креативу.

Що можу додати: ми завжди відкриті і готові розглянути всі озвучені пропозиції.

І ще: ваша небайдужість надихає!