Джерело
Дія.City | Щороку в грудні існує хороша традиція — підбивати підсумки року і го...
713 Охват/переглядів
2022-12-28 15:06
Повідомлення №273
Щороку в грудні існує хороша традиція — підбивати підсумки року і говорити про майбутні плани. І яким би складним не був 2022, ми продовжуємо працювати 💼На початку лютого запустили Дія.Сity і у перші ж дні роботи проєкту отримали заявки від таких топових українських компаній як Reface, Roosh, Ajax, Monobank, MacPaw тощо. За два тижні резидентами стали близько 80 компаній. А потім уся країна прокинулася від вибухів. Та навіть це нас не спинило. По дорозі в безпечні куточки країни, в бомбосховищах, і вдень і вночі — наші спеціалісти у перші дні війни оперативно та якісно обробляли заявки та за лічені дні надавали IT-компаніям статус резидента. Сьогодні Дія.City — це: ✅ 414 компаній; ✅ Відомі українські та міжнародні компанії: Visa, Kyivstar.Tech, SoftServe, LetyShops, Genesis, GlobalLogic тощо;✅ 34 тисячі фахівців, що працюють і сплачують податки.Підтримка стійкості українських ІТ-компаній та стимулювання розвитку продуктового сектору — наше головне завдання на наступний рік. Як і кожен українець — ми прагнемо зупинити ворога, а технології, інтелект та наша єдність — найсильніша зброя, що переможе будь-яке зло.Уперед до 2023! Уперед до Перемоги!