Джерело
ЦИТРИНКА | CITRYNKA.com | Якщо вас тягне на шоколад, чипси або на “щось зʼїм” - це не ви слабкі....
33 Охват/переглядів
2026-01-23 10:00
Повідомлення №397
Якщо вас тягне на шоколад, чипси або на “щось зʼїм” - це не ви слабкі.Це організм надсилає вам повідомлення порятунку, але без пунктуації.Розшифровуємо:
🟠 Хочеться шоколаду - організм: «Дай мені магнію і хоч трохи радості».Ви: плитка шоколадуПравильніше: насіння, зелень, какао, сонце, рух і життя без постійного “відкладання на потім”. Ну, а потім можна і трохи шоколаду пригубити.🟠 Тягне на солодке - ви їсте як попало, а цукор у крові стрибає, як курс доллара в обміннику.Рішення не в цукерці, а в нормальному графіку їжі.🟠 Хочеться булок, пасти і всього з борошна - організм втомився виживати.Йому потрібні повільні вуглеводи + білок, а не ще один круасан “для настрою”.🟠 Солоне манить - або ви зневоднені, або в стресі, або все разом.Вода, сон і менше нервів. Так, ми знаємо, що це звучить як з реклами, але воно працює.🟠 Тягне на жирне - не трагедія.Просто додайте нормальні жири: риба, яйця, оливкова олія, авокадо. Не майонез з майонезом та майонезом змащений.
Мораль проста:організм не “хоче шкідливого” - він просто кричить, бо ви його ігноруєте.Почуйте - і їжа перестане бути драмою 😊