Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії
Додано 14 лип 2024

Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії

@chyesh_ua
Кількість підписників: 641
Фото: 22,000
Відео: 11,800
Посилання: 2,690
Опис:
Чуєш? - Почуй ⚡️ Актуальні новини про війну в Україні та ситуацію у світі. Тільки актуальні та цікаві новини. 🍉 Багато новин з Херсонщини Співпраця - @chyesh_support або пошта [email protected]
Джерело

Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії | Коли мене немає в Україні, я щодня отримую дані розвідки в онлайн-форм...

Логотип телеграм спільноти - Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії @chyesh_ua
44 Охват/переглядів 2026-03-28 18:12 Повідомлення №44854
Коли мене немає в Україні, я щодня отримую дані розвідки в онлайн-форматі. Сьогодні вранці була доповідь про те, що російські супутники в інтересах Ірану здійснили зйомки військових об’єктів США на Близькому Сході та в регіоні Затоки. 24 березня вони зняли американсько-британську базу Дієго-Гарсія на острові Чагос в Індійському океані. Також проводилася зйомка міжнародного аеропорту Кувейту й частини території нафтового промислу на базі родовища Великий Бурган. 25 березня – авіабаза Принц Султан у Саудівській Аравії. 26 березня – нафтогазове родовище Шайбах (Саудівська Аравія), авіабаза Інджирлік (Туреччина), авіабаза Аль-Удейд (Катар). У цьому списку немає об’єктів України. Але хто кому допомагає, знімаючи санкції з агресора, який щоденно заробляє гроші, передає відповідну інформацію щодо атак на американські, близькосхідні, британські, американсько-британські бази тощо? Коли в Україні проводиться зйомка об’єктів, ми завжди знаємо, що їх треба прикривати, тому що пропрацьовується операція щодо їх знищення. Енерго- та водопостачання, військові обʼєкти тощо. Всі знають, для чого повторна зйомка, – вони готуються. Якщо «рускіє» це роблять, як можна знімати санкції? Треба на агресора тиснути. А зняття санкцій – це точно не тиск. Виходить дивно. Знімаються санкції, а агресор передає інформацію, щоб бити по об’єктах, зокрема, тих країн, які говорять про зняття санкцій або вже їх знімають. Зі спілкування з журналістами (3/3).