Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЧВК Б.О.М.Ж🫡
Додано 06 гру 2025

ЧВК Б.О.М.Ж🫡

@chvkbomjj
Кількість підписників: 12 501
Фото: 11,200
Відео: 4,050
Посилання: 839
Опис:
Ми ті, хто воює за свій рахунок! Краще йти в бій в Таланах, Корсарі і Темпі, ніж сидіти в тилу в 5.11☝️ В нас немає ідолів, в нас є найкращі воїни з усіх підрозділів! ЧВК Б.О.М.Ж- створений "Військовим Братерством" для звичайних вояк Для связи @dyavolvol
Джерело

ЧВК Б.О.М.Ж🫡 | Інформація з каналу міста: немає портрета воїна на Алеї Слави, бо він ...

Логотип телеграм спільноти - ЧВК Б.О.М.Ж🫡 ЧВК Б.О.М.Ж🫡 @chvkbomjj
2 710 Охват/переглядів 2025-12-12 11:26 Повідомлення №23404
Інформація з каналу міста: немає портрета воїна на Алеї Слави, бо він СЗЧ: у громаді Вінниччини сталася суперечкаСьогодні, 11 грудня, на фейсбук сторінці Шпиківської громади, анонімний учасник опублікував звернення до голови Шпиківської ОТГ. У звернені, зокрема йшлося про те, чому на Алеї Слави немає портрета полеглого воїна Олексія Цісельського.«Чому немає фото військовослужбовця Цісельського Олексія Олексійовича на дошці пошани?Яка причина, що дитина яка підписала контракт у свої 18-років не заслужила від вас найменшої пошани? Як ви можете дивитися в очі рідних які поховали свою дитину (брата)?До нашої влади є дуже багато питань! На даний час ви сидите у теплих кріслах (кабінетах) не маючи нічого святого!Дитина, яка має 2 нагороди, яка була в Покровську, Дніпропетровщині, Донеччині, яка бачила смерть побратимів та цивільних людей не заслужила, щоб його було достойно прийнято в громаді як героя?», - йдеться у анонімному повідомленні.На таке звернення відреагував голова Шпиківської територіальної громади Микола Кривоцюк. На своїй сторінці у соціальних мережах він відповів:«Зазвичай я не відповідаю на звернення анонімів, але, на жаль, цього разу людина переступила всі межі — і щодо родини Олексія, і щодо сімей загиблих воїнів нашої громади.Оскільки група, з якої анонім звертається, заблокувала мене, змушений відповісти на своїй сторінці.Я щиро хотів, щоб Олексій залишився у пам’яті односельчан героєм. Саме тому ми організували поховання зі всіма почестями, попри те, що дехто відмовлявся. Було відправлено автомобіль за його тілом за понад 400 км, я особисто оплатив усі витрати на поховання. Ми провели його в останню дорогу з повагою та честю.Щодо питання, чому його портрету немає на Алеї Слави — це потрібно адресувати не голові громади. Це потрібно запитувати родин наших загиблих героїв. Потрібно чесно відповісти собі, чи маємо ми моральне право розміщувати поряд із хлопцями, які віддали життя за Україну, портрет із абревіатурою «СЗЧ».І нарешті — шановний анонім. Прошу припинити гратися з почуттями рідних Олексія. Хочете критикувати голову — будь ласка, я відкритий до розмови. Але не чіпайте сім’ї, які й так переживають біль утрати».