Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чопська громада
Додано 14 лип 2024

Чопська громада

@chopcommunity
Кількість підписників: 1 031
Фото: 12,200
Відео: 141
Посилання: 899
Опис:
Цей канал розповідає про життя мешканців Чопа, Соломоново, Тисаашвані, Червоного, Есені, Соловки, Тисауйфалу та Петрівки. Для повідомлень скористайтесь електронною поштою [email protected]
Джерело

Чопська громада | Чоп здавна відомий як залізничне місто, тому не дивно, що на його тери...

Логотип телеграм спільноти - Чопська громада Чопська громада @chopcommunity
320 Охват/переглядів 2025-06-18 09:31 Повідомлення №12333
Чоп здавна відомий як залізничне місто, тому не дивно, що на його території розташовано чимало будівель і споруд, які знаходяться у підпорядкуванні АТ «Українська залізниця». І упродовж багатьох років керівництво міської ради робило усі можливі зусилля для того, аби це майно перейшло у власність громади, в якій воно розташовано. Адже частина цього майна давно не використовується, однак псує вид міста (зокрема, теплотраси), чи знаходиться в аварійному стані й несе загрозу оточуючим.І от нарешті багаторічні звернення дали свої плоди. На засіданні 58 сесії, яка відбулася 13 червня 2025 року, було надано згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність Чопської міської територіальної громади об’єктів нерухомого та рухомого майна, а саме будівлі та споруд нашої КНП «Чопська міська лікарня» на вулиці Молодіжна, 12. Це дозволить покращити стан закладу, адже до цього ми не мали можливості проводи жодних ремонтних робіт у будівлі, що належала АТ «Українська залізниця». Тепер ми з цілковитою впевненістю зможемо сказати, що це НАША лікарня.Водночас у листі Філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» було запропоновано передати до власності громади ще такі об’єкти: водопостачання та водовідведення; теплопостачання; житлового фонду.Міська рада зацікавлена у передачі цих об’єктів, однак ми чудово розуміємо їхній стан. Тому до прийняття відповідного рішення було вирішено створити комісію з представників органу місцевого самоврядування, залізниці та депутатського корпусу (за бажанням) для обстеження технічного стану усіх зазначених об’єктів. І от сьогодні, 18 червня, спільна комісія з представників міської ради та залізниці розпочала свою плідну роботу. По завершенню роботи комісії до серпневої сесії буде підготовлено проєкт рішення про надання згоди на прийняття зазначених об’єктів до комунальної власності. Працюємо на покращення громади!