Джерело
Відгуки про заклади. Чернівці | Анонімно будь ласка☺️Сьогодні з подругою завітали в нове кафе на Герої...
3 060 Охват/переглядів
2026-02-21 06:10
Повідомлення №4572
Анонімно будь ласка☺️Сьогодні з подругою завітали в нове кафе на Героїв Майдану на проти медичного коледжу «candy&coffee» спочатку планували просто випити кави та посидіти але потім все ж таки вирішили взяти щось перекусити. По скільки кава була смачною і до неї претензій немає то питання будуть тільки до вафлів, а саме вафля Цезар. В її склад входили помідори, копчена курка, сир (який був не зазначений в складі вафлів) та соус. Усі питання у нас саме до соусу та вафлів, вафлі на смак були сирі хоча й мали скоринку а соус на смак відавав такою річною рибою що склалось враження що просто їш сирого карася🫣 Для мене це було не дуже смачно але ок, я хоч змогла доїсти🥲 А ось подруга яка не переносить рибу на смак доїсти не змогла зовсім😭 Я не знаю що у них там за «соус» йде і де його взяти але брати вафлі цезар щиро не рекомендую🥹 В загалому кафе ок, кава смачна, вибір сиропів різноманітний, приміщення хоч і маленьке але чисте і затишне🫶🏻 Я сподіваюсь що соус все ж таки вони змінять і будуть і надалі розвиватися🥰#candy_coffee🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами