Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | Вітаю, хочу поділитись досвідом відвідування клінікі "Вет Лайф" на Пів...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 540 Охват/переглядів 2025-11-10 17:06 Повідомлення №4221
Вітаю, хочу поділитись досвідом відвідування клінікі "Вет Лайф" на Південно-Кільцевій, 2а. До цього часу мали досвід двох звернень7.11.25 у собаки почалась рвота і діарея. Подзвонили до клініки, щоб записатись на консультацію і за потреби на УЗД. Оскільки з 16 до 19 год.не мало бути світла, сказали приїздити якнайшвидше. Дівчина-лікар пропонувала зробити УЗД, але пояснила, що вона не вміє його читати, але продовжувала наполягати. Після відмови озвучила необхідність уколів вартістю "приблизно 200 гривень". Вдоста довго десь ходила поки пес не випорожнився і не вирвав у смотровій. На касі/рецепції чекав сюрприз і чек на 800 грн, а уколи вартували "приблизно 500 грн". Після логічного обурення клініка зробила знижку на 230 грн. Так ми витратили час, не зробивши УЗД, незрозуміло чому було зроблено дві ін'єкції від блювання за 17 и 450 грн з однаковим ефектом. Цікаво, що у висновку немає не підпису, ні печатки лікаря та навіть назви закладу. А в зборі анамнезу "дефекація та апетит в нормі". Це був наш останній візит, певно.#Вет_лайф🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами