Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці
Додано 14 лип 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Кількість підписників: 10 456
Фото: 1,940
Відео: 189
Посилання: 2,810
Опис:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Джерело

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня. Була у басейні “Lotus”Максимально не задоволена обслугову...

Логотип телеграм спільноти - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
4 220 Охват/переглядів 2025-07-23 12:43 Повідомлення №3772
Доброго дня. Була у басейні “Lotus”Максимально не задоволена обслуговуванням, хоч до басейну питань нема. Спершу ми вирішили пообідати із лаундж меню, на що нам відповіли що воно працює з 18:00. А що робити, якщо бажаєш пообідати нормальною їжею до заданого часу?? Прийшлось їсти стріт фуд, відверто- треба працювати над подачею. На даній зоні діє самообслуговування, тобто потрібно робити замовлення та чекати його готовності. Місця не вистачало. Для того щоб взяти щось алкогольне потрібно йти на інший бар і приносити до столика. Дівчата що на подачі фізично не могли запамʼятати, що видавати і кому, адже це не фіксується. Борщ був крижаний і відверто не смачним.І на завершення, в нас залишилося пів піци, щоб не сидіти за столом та дати місце іншим людям - ми забрали до лежака решту страви. Через 5 хв без попередження в нас її в нас забрали, мотивуючи це тим , що не можна їсти на лежаках. І ми не читаємо Instagram, там всі правила. Після сварки з адміністратором нам по хамськи винесли те що забрали. Бажання їсти не було вже ніякого. І в якості вибачення презентували келих ігристого. Але офіціант виніс із фразою «За щот завідєнія» і явно про вибачення тут не йшлося. Хамовито насміхався з нас. І російська мова?? В цей час?? Висновок: їжу брати із собою не - то хоч забезпечити нормальне харчування на території.Роботи не початий край. Йшла з позитивними враженнями, а навпаки- отримала розчарування.#Lotus 🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки