Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Червоногригорівська ТГ
Додано 14 лип 2024

Червоногригорівська ТГ

@chervonsel
Кількість підписників: 2 973
Фото: 9,880
Відео: 344
Посилання: 1,730
Опис:
Офіційний телеграм-канал Червоногригорівської селищної територіальної громади
Джерело

Червоногригорівська ТГ | Щороку 14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії н...

Логотип телеграм спільноти - Червоногригорівська ТГ Червоногригорівська ТГ @chervonsel
1 840 Охват/переглядів 2025-12-14 08:44 Повідомлення №12495
Щороку 14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною власного здоров’я та життя зупинили одну з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства.Аварія на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року стала трагедією світового масштабу. Тисячі військових, пожежників, медиків, інженерів, науковців та добровольців були залучені до ліквідації її наслідків. Саме їхня самовідданість, мужність і професіоналізм дозволили локалізувати катастрофу та запобігти ще більшим руйнівним наслідкам.Ліквідатори працювали в умовах надзвичайної небезпеки, часто не маючи повної інформації про рівень загрози. Багато з них зазнали серйозних проблем зі здоров’ям, а чимало – пішли з життя передчасно. Їхній подвиг назавжди залишиться в історії України як приклад відповідальності, відваги та жертовності.У цей день ми висловлюємо глибоку шану й вдячність усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кого вже немає, та засвідчуємо повагу до тих, хто й сьогодні потребує нашої уваги й підтримки.Памʼятаймо тих, хто став на захист людства від ядерної катастрофи, і зберігаймо вдячну пам’ять про їхній неоціненний внесок.