Джерело
Червоногригорівська ТГ | Гірка, нестерпна біль сьогодні пронизує нашу громаду. Втрата, яку немо...
2 700 Охват/переглядів
2025-02-20 13:11
Повідомлення №10474
Гірка, нестерпна біль сьогодні пронизує нашу громаду. Втрата, яку неможливо прийняти, рана, що не загоїться ніколи. На фронті, захищаючи рідну землю від російських загарбників, загинув наш земляк – мужній воїн, вірний син України Архіпов Юрій Вячеславович 1977 року народження. Йому було лише 47 років… Все життя він був людиною праці. На службі, був не просто солдатом — він був старшим механіком відділення технічного обслуговування автомобільної техніки, майстром своєї справи, людиною, яка знала, як оживити техніку, яка допомагала побратимам у найтяжчих умовах. Але там, на Донеччині, під ворожими обстрілами, його серце зупинилося 13 лютого 2025 року під час ведення бойових дій. Сильний духом, добрий серцем, він ніколи не залишався осторонь чужого горя. І коли війна постукала в двері, коли ворог прийшов на нашу землю з вогнем і смертю, він не залишився осторонь і цього разу. Юрій боронив Україну Під обстрілами, у важких умовах, далеко від рідного дому, але з незламною вірою в перемогу. Він мріяв повернутися, обійняти рідних, знову почути сміх друзів, побачити мирне небо. Але доля вирішила інакше… Він загинув на Донеччині, у пеклі війни, у бою за територіальну цілісність нашої України. Його чекали вдома. Сподівалися. Молилися. Вірили. Але тепер чекають вже не його кроків, а труну, накриту синьо-жовтим прапором… Чекають, щоб востаннє провести його в останню путь, віддати шану й попрощатися навіки.Працівники апарату, члени виконавчого комітету та депутатський корпус Червоногригорівської селищної ради з безмежним сумом висловлюють співчуття рідним і близьким Юрія. Спочивай з миром, дорогий наш Герою. Ми будемо пам'ятати тебе завжди і не забудемо твій великий вклад у наше спільне майбутнє. Нехай земля тобі буде пухом.Прощання із загиблим Героєм та відспівування капеланом відбудеться в суботу, 22-го лютого 2025 року, з 11:30 на Алеї слави, центрального кладовища сщ.Червоногригорівка.Спи спокійно, воїне… Ти віддав найдорожче – своє життя – за наш мирний ранок, за майбутнє дітей, за вільну Україну. Ти назавжди залишишся в нашій пам’яті, у наших молитвах, у нашій боротьбі.