Джерело
ВГ - Червона Калина | Треба плести! 🤔Треба плести! Часто після знеболювальних, нехай не реко...
235 Охват/переглядів
2025-11-28 16:52
Повідомлення №747
Треба плести! 🤔Треба плести! Часто після знеболювальних, нехай не рекордно багато, але сьогодні, завтра і вчора, щодня і вперто! Проте не як той самурай, що не має мети, а лише шлях. Бо ми ж то знаємо для кого і заради чого ми у Cherwona_kalyna.Треба плести якісно! Аби сміливо можна було при нагоді кинути все і везти цей рукотворний витвір світ за очі, за тридесят земель, щоб особисто віддати найкраще найкращим.🤝Треба плести цікаво, з нестандартним підходом до здавалося б рутинної роботи. А значить треба креативити. Змішувати кольори, як на палітрі 🎨, писати вірші, що чепляють до сліз, знімати відоси, смішні і не дуже, з танцями, піснями та емоціями. Ну і фотосесії ж звісно влаштовувати - з подарунками, гостями та готовими сітками, поки вони не вирушили маскувати міжʼярʼя.Треба сукні 👗 новорічні з лилітками✨ готувати одразу після Дня незалежності. Бо не встигнеш оком змигнути, як зимові сітки плетеш. А новорічний костюмований корпоратив у Червоній калині - непорушна традиція. Треба донатити 💵. Так, волонтери теж донатять, донатять іншим волонтерам, донатять на інші збори. Треба любити не Червону калину в собі, а себе в Червоній калині, бо сітки самі себе не сплетуть.Треба плести!4149439026448997 Приват5375411427690545 МоноМарина Сольська5168745037294722 ПриватТетяна Дурманенко